STUDENTŲ ATSTOVYBĖ KLAIPĖDOJE

Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybė centralizuotai aktyviai veikia nuo 2006 m. Studentų atstovybė jungia bei vienija skirtingų studijų programų, kursų, formų studentus bendruomeniniais tikslais bei popaskaitine veikla bei įvairiais renginiais. Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybė prisideda prie kolegijos studijų kokybės gerinimo bei didina Kolegijos žinomumą bei viešina Kolegijos vardą. Jaunatviški, žingeidūs, kūrybingi ir veržlūs – štai tokia komanda susibūrusi LTVK SA.

Studentų atstovybės prezidentas

Vilius Bočkus

vilius-23

Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentas.

Vadovauja Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybei Klaipėdoje bei centralizuotai bendradarbiauja su Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybe Vilniuje. Atstovauja studentus, gina teises ir teisėtus interesus, prižiūri veikiančių veiklos sričių koordinatorius, rūpinasi studijų kokybės vertinimu ir gerinimu, bei bendradarbiavimu su Kolegijos administracija. Atsakingas už naujų SA narių pritraukimą, pirmakursių stovyklą, SA veiklos pristatymą, SA komandos formavimą, bendravimą su Alumniais, organizuojamus susitikimus su kitomis Studentų atstovybėmis.

Studentų atstovybės viceprezidentė

Ona Labžentytė

one-23

Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentė. LTVK prezidento dešinioji ranka. Dalyvauja sprendžiant strateginius klausimus ir priimant svarbius sprendimus. Atsakinga už darbų skirstymą, atlikimą ir kokybę.

Laisvalaikio srities narė

Airida Racevičiūtė

Airida Racevičiūtė Laisvalaikio srities narė

Verslo įmonių ekonomikos studijų programos studentė.

Tarptautinių ryšių koordinatorė

Evelina Žilakauskaitė

Evelina Žilakauskaitė Tarptautinių ryšių koordinatorė

Pardavimų ir logistikos vadybos studijų programos studentė.

Laisvalaikio srities narė

Kamilė Čepaitė

Kamilė Čepaitė Laisvalaikio srities narė

Išmaniosios vadybos studijų programos studentė.

Socialinių tinklų ir vizualinio dizaino koordinatorius

Mantas Šeirys

Mantas Šeirys Socialinių tinklų ir vizualinio dizaino koordinatorius

Skaitmeninio dizaino technologijų studijų programos studentas.

Laisvalaikio srities narys

Gintaras Ružauskas

gintaras-sa-23

Išmaniosios vadybos studijų programos studentas.

Nori linksmai praleisti laiką, atrasti save, nugalėti scenos baimę, susipažinti su švietimo sistema iš arčiau, nori sužinoti visas karščiausias naujienas pirmas?! Jeigu bent į vieną klausimą atsakei TAIP – susisiek su mumis el.paštu ir prisijunk prie mūsų šeimos! Kartu mes galime daug daugiau!

Visais klausimais kreipkitės el. paštu: [email protected]

Kviečiame pasekti mus Facebook ir Instagram: https://www.facebook.com/ltvksa/ ~ https://www.instagram.com/ltvkstudentuatstovybe/

Mus galite rasti: Turgaus g. 21, cokolinis aukštas, studentų kampas – C2.