IB „Autodaržas“

Užsakymai prekėms priimami:

paštu arba elektroniniu paštu, firmos nustatytu darbo laiku.

MŪSŲ ADRESAS IR REKVIZITAI

IB „Biurometa“ filialas „Autodaržas“

VšĮ Lietuvos verslo kolegija

Žirmūnų g. 70-200, Vilnius.

LT-LT-09124

LIETUVA

El. paštas: – [email protected]

Įmonės kodas: 155555746

SimuLith identifikavimo kodas: LT01BIU

A/S Nr. LT16 1000 1000 1234 5112    SimuLith bankas, kodas 10001,

Saltoniškių g. 58, Vilnius, Lietuva.

MES TAIKOME TOKIAS PREKYBOS SĄLYGAS

Pristatymas: 30 dienų po sąskaitos apmokėjimo.

Pristatymo sąlyga: EXW.

Apmokėjimas: po 30 dienų, po PMV sąskaitos gavimo.

IB Autodaržas debiutas 24-ojoje tarptautinėje IB mugėje

2020 metų lapkričio 12 d. vyko 24-ą kartą organizuojama imitacinių bendrovių mugė, kurioje dalyvavo ir Lietuvos verslo kolegijos Vilniaus mokymo skyriaus studentų grupė. Komandą sudarė išmaniosios vadybos studijų programos trečio kurso studentai: Ieva Sabaliauskaitė, Eimantas Tauras, Rafal Gulbinovič ir Rasa Morkūnienė.

Atlikinėdami praktiką ir įkūrę imitacinę bendrovę UAB „Autodaržas“, komanda turėjo ją pristatyti kitoms konkurse dalyvavusioms bendrovėms. Grupė siūlė ir prekiavo savo įmonės produktais su kolegomis tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Pristatymo metu komandai reikėjo atsakyti į svarbius klausimus, su kuriais susiduria kiekviena organizacija: kaip užtikrinti darnią plėtrą, kaip įdarbinti naujausias technologijas, kaip veikti socialiai atsakingai, kaip įsitvirtinti globaliame tinkle. Taip pat reikėjo pasiūlyti inovatyvų sprendimą 2030 metų perspektyvoje.  

Mugės metu taip pat buvo organizuojamos interaktyvios veiklos, seminaras „Meduolis ar botagas: kas keičia mūsų ekonominius sprendimus?“, verslo provokacija. Verslo provokacijoje „Autodaržas“ komanda skambino realios įmonės vadovui, norėdami pasikonsultuoti ir atsakyti į klausimus, pavyzdžiui, kaip vertinate ekonominius ir socialinius pokyčius Europoje per pastaruosius metus? Po konsultacijos studentai turėjo sugalvoti geriausią rizikos valdymo sprendimą, pagal jį ir buvo vertinamos visos komandos.

Už pasirodymą mugėje iš visų nominacijų, Vilniaus mokymo skyriaus studentų grupė pelnė ne vieną apdovanojimą. Nominacijoje „Už geriausią gebėjimą reklamuoti tarp aukštųjų mokyklų” IB „Autodaržas” pelnė Sidarbinės mugės komandos apdovanojimą, o Ieva Sabaliauskaitė buvo išrinkta geriausia vadybininke tarp aukštųjų mokyklų imitacinių bendrovių. Džiaugiamės puikiais studentų rezultatais!

IB AUTODARŽAS     –      Jūsųkelionės partneris