Bendrasis priėmimas LAMAbpo II etapas

Kviečiame stojančiuosius, kurie per I-ą etapą LAMA BPO nesulaukė kvietimo studijuoti ir tiems, kurie nepriėmė jokio kvietimo, liepos 29–31 d. pildyti II-o etapo priėmimo prašymus ir pretenduoti į studijas Lietuvos verslo kolegijoje.

Antro pagrindinio priėmimo metu stojantieji gali keisti savo prašyme nurodytų pageidavimų eiliškumą. Įrašyti naujų studijų programų arba keisti finansavimo pobūdžio negalima. Antrajame pagrindinio priėmimo etape į valstybės finansuojamą vietą gali pretenduoti tik tie stojantieji, kurie pirmajame etape pasirašė studijų sutartį su aukštąja mokykla dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos ir tie, kurie negavo ar nepriėmė jokio kvietimo. Jeigu stojantysis pirmojo etapo metu pasirašė sutartį dėl valstybės finansuojamos studijų vietos, antrajame etape jis gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.
Antrojo etapo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 3 d. iki 17 val. Sutartys su Lietuvos verslo kolegija bus pasirašomos rugpjūčio 4–6 d. iki 17 val.

Informacija apie Lietuvos verslo kolegijoje vykdomos studijų programas čia
LAMA BPO II-o etapo priėmime gali dalyvauti tik tie stojantieji, kurie užsiregistravo LAMA BPO informacinėje sistemoje iki bendrojo priėmimo pabaigos – liepos 18 d. Jeigu šioje sistemoje nesiregistravote, dalyvaukite tiesioginiame priėmime, daugiau informacijos rasite čia.Daugiau informacijos apie priėmimą ir studijas el.paštu [email protected] arba telefonu 8-46-311099.Lietuvos verslo kolegijos Priėmimo skyriai (Klaipėdoje ir Vilniuje):

Klaipėdoje
Turgaus g. 21
Tel. 8-46-311099
El.p. [email protected]
 

Vilniuje
Saulėtekio al.22
Tel. 8-659-90777
El.p. [email protected]

 Kodėl studijuoti LTVK

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) – tai nevalstybinė aukštoji mokykla, įkurta 1994 metais.
LTVK misija – rengti šiuolaikinei darbo rinkai reikalingus kvalifikuotus specialistus su aukštuoju išsilavinimu, suteikiant profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį.
2013 metais Lietuvos verslo kolegija – lyderė pagal studentų įvertinimą (savaitraščio „Veidas“ skelbiamame kolegijų reitinge tarp valstybinių ir privačių kolegijų).
Lietuvos verslo kolegija – I-oje vieta pagal absolventų įsidarbinamumą (tarp kolegijų Klaipėdos ir Šiaulių krašte, 2012 m. žurnalo „Veidas“ reitingas ir Lietuvos darbo biržos duomenys).
Galimybė derinti studijas su darbu.
Studentai turi plačias galimybes dalyvauti tarptautinėse mainų programose, tiek studijuodami, tiek atlikdami praktiką;
Išskirtinis dėmesys kiekvienam studentui.
Moderni studijų aplinka.
Šiuolaikiški, jaunatviški ir turintys realią praktiką savo dėstomo dalyko srityje dėstytojai.
Aktyvi studentų bendruomenė.
Plačios studentų saviraiškos formos: galimybės dalyvauti mokslo tiriamojoje, meno, sporto veikloje.
Studentiški renginiai ir įsimintinas laisvalaikis.
Sudaryta puiki studijų tęstinumo galimybė daugelyje universitetų.
[][]