Diplomų įteikimo šventė

“Kinų patarlė sako, jog išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum. Tad šiandien atsiimdami diplomus, nepamirškite pasiimti ir mokslo, kurio siekėte visus šiuos metus ir neškite tą mokslą kitiems” šiais žodžiais prasidėjo iškilminga Lietuvos verslo kolegijos diplomų įteikimo ceremonija birželio 21 d., Klaipėdoje.

Lietuvos verslo kolegijos profesinio bakalauro diplomai įteikti daugiau kaip šimtui absolventų – Ekonomikos, Buhalterinės apskaitos, Teisės, Įstaigų ir įmonių administravimo, Verslo procersų vadybos, Pardavimų logistikos vadybos, Statybos verslo vadybos, Rekreacijos ir turizmo verslo vadybos ir Taikomosios informatikos.Absolventus sveikino Klaipėdos miesto savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėja Genovaitė Paulikienė, Lietuvos verslo kolegijos direktorė doc. dr. Angelė Lileikienė, Lietuvos verslo kolegijos direktorės pavaduotoja doc. dr. Genovaitė Avižonienė, Ekonomikos katedros vedėja Kristina Puleikienė, Bendrųjų disciplinų katedros vedėja doc. dr. Laura Paulionienė, Vilma Balsienė,  Technologijų katedros vedėja Danutė Kiškienė, Rekreacijos ir turizmo katedros vedėja  doc. Ramunė Urbonienė, Informatikos katedros vedėja doc. dr. Ingrida Borisenko. Absolventams buvo įteikti diplomai ir padėkos už gerus mokymosi rezultatus, puikiai apgintus ir aktualius šiai dienai baigiamuosius darbus, aktyvią veiklą ir puikias idėjas studijų metais. Taikomosios informatikos studentai baigė studija, tačiau ne vieno darbas lieka kolegijoje, Mindaugo Žemaičio sukurta interaktyvi tvarkaraščio platforma, Mariaus Montvydo sukurtas kolegijos intranetas “debesyse”, Šarūno Ulbos siprojektuotas virtualus turas po kolegiją ir t.t.Lietuvos verslo kolegija savo absolventams pasiūlė šiuolaikiškas ir visuomenės poreikius atitinkančias studijų programas, todėl linkime jiems ir toliau siekti mokslo aukštumų, būti vienais geriausių savo srities specialistų.Brangūs mūsų, Lietuvos verslo kolegijos, absolventai, tikime, kad jūs atrasite savo vietą gyvenime, o dirbdami išreikšite savo individualybę, praturtinsite aplinką. Išsiskiriame, bet tikimės, kad retkarčiais užsuksite – juk esate verti geriausių rekomendacijų, nes tai įrodėte savo darbu. Teišsipildo visi jūsų troškimai, telydi jus sėkmė ir eikite per gyvenimą pasitelkę jaunatvišką veržlumą ir žingeidumą.
Akimirkas iš diplomų įteikimo peržiūrėkite mūsų Facebook puslapyje –
Ekonomikos, Buhalterinės apskaitos, TeisėsĮstaigų ir įmonių administravimo, Verslo procersų vadybos, Pardavimų logistikos vadybos, Statybos verslo vadybosRekreacijos ir turizmo verslo vadybos ir Taikomosios informatikosLietuvos verslo kolegijosRinkodaros ir plėtros skyriaus vadovėLaura Žarnauskaitė

IMG_7974.JPG

IMG_8607.JPG

IMG_9184.JPG
[IMG_7974.JPG, IMG_8607.JPG, IMG_9184.JPG][]