IB “Biurometa” įvertinta aukščiausia nominacija – Auksinė tarptautinės 24-osios IB mugės komanda!

2020 m. lapkričio 12 d. IB “Biurometa” diena įsimintina ilgam! Tarptautinėje nuotolinėje 24-ojoje IB mugėje „Verslo jungtys – raktas į sėkmę“ atstovavo net dvi komandos, Klaipėdos ir Vilniaus padalinio IB “Biurometa” padalinys IB „Autodaržas“. 

Renginys, kuris pritraukė apie 200 dalyvių iš Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos, Vokietijos ir Slovakijos. IB praktikantai  atskirose sesijoje pristatė savo IB, jos produktus, verslo idėją 2030 ir atsakė į vertinimo komisijos klausimus. Po pertraukėlės IB vadovus, pedagogus, studentus ir mokinius subūrė LLRI Švietimo centro vadovės M. Vyšniauskaitės seminaras  „Meduolis ar botagas: kas keičia mūsų ekonominius sprendimus?“  ir intriguojantis konkursas IB praktikantams „Verslo provokacija“, į kurį įsitraukė net 16 skirtingų įmonių. IB „Biurometa“ studentai nurodytu laiku skambino Western Union Lietuva įmonės atstovui kad sužinotų atsakymus į užduotyje pateiktus probleminius klausimus ir pristatytų vertinimo komisijai Rizikos valdymo sprendimų lentelę. IB „Biurometa“ įvertinta kaip „Geriausias konkurso„VersloProvokacija“ užduočių sprendimas“.
Asmeniniuose pasiekimuose geeriausi pripažinti Lietuvos verslo kolegijos studentai: Žygimantas Mundris ir Ieva Sabaliauskaitė kaip „Geriausias vadybininkas (-ė) tarp aukštųjų mokyklų IB“.
Už metinę IB veiklą už 2019 m. IB „Biurometa“ įvertinta kaip „Geriausia metų reklama“ tarp aukštųjų mokyklų IB“.
Sveikiname IB „Biurometa“ gavus aukščiausią Auksinę mugės nominciją „Gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti“ tarp aukštųjų mokyklų IB , taip pat puikiai debiutavus Vilniaus padalinio IB „Autodaržas“, kuris nominuotas kaip Sidabrinė mugės komanda, nominacijoje „Gebėjimas reklamuoti tarp aukštųjų mokyklų“ džiaugiamės Jūsų aktyvumu!
[][]