Labas! Ar jau žinai ką veiksi šios vasaros pabaigoje?

Asociacija „Jaunimo debatai“ kviečia tave ir tavo draugus į Vasaros akademiją – diskusijų ir įvairių edukacinių veiklų kupiną savaitgalį Druskininkuose!
Šiais metais tris dienas vyksiančioje Vasaros akademijoje diskutuosime ir analizuosime „Pasitikėjimo“ temą politikoje, moksle, mene ir visuomenėje. Šias diskusijas vesti padės įvairių sričių ekspertai, politikai bei visuomenės veikėjai. Po diskusijų ir pranešimų vyks įvairūs praktiniai užsiėmimai, debatų mokymai, o po jų – įvairios laisvalaikio veiklos. Taip pat kartu tyrinėsime pušimis dvelkiančius Druskininkus bei šiame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paženklintame mieste klausysimės jau tradicija tapusio klasikinės muzikos koncerto. Viso savaitgalio metu mes pasirūpinsime tavo nakvyne ir maitinimu. Debatavimo patirtis nebūtina!
Sudominome? Registruokis jau dabar https://forms.gle/32HvmM6uRvgmG7sL7
➡️Kada? Rugpjūčio 18-20 d.
➡️Kur? Europa Royale Druskininkai
➡️Dalyvio mokestis: 40 eurų
Iki susitikimo Vasaros akademijoje 2023! Mes lauksime tavęs!
Akademiją remia ir bendrai finansuoja Vokietijos Frydricho Eberto fondas (Friedrich-Ebert-Stiftung)
Nuoroda į renginį Facebook: https://www.facebook.com/events/802381768009569/
Daugiau apie mus: Asociacija „Jaunimo debatai“ – tai ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia ugdyti kritinį jaunų žmonių mąstymą, kviečia diskutuoti įvairiomis visuomeninėmis, kultūrinėmis ir politinėmis temomis bei skatina debatų kultūros plėtrą Lietuvoje ir Europoje (daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite mūsų svetainėje: https://jaunimodebatai.eu/).