Lietuvos verslo kolegija kviečia dalyvauti nemokamuose mokymuose!

Siūlome išskirtinę galimybę registruotis į mokymus tema „Emocinio intelekto raiška skaitmeniniame marketinge“!

Lietuvos verslo kolegija  laimėjo Klaipėdos m. savivaldybės projektą skirtą Neformaliojo suaugusių švietimo ir tęstinio mokymuisi. Mokymai yra skirti Smulkaus ir Vidutinio verslo atstovams. Mokymus ves lektoriai turintis ne tik mokslinę patirtį, bet ilgalaikę praktinę patirtį Mokymai yra nemokami visiems dalyviams, kurie dalyvaus trijų dienų (24 ak. val) mokymuose, bus įteikti pažymėjimai.
Mokymų temos ir datos:
Pirma grupė

Trumpa skaitmeninio marketingo istorija; Emocinis intelektas. Kas tai ir kam jis reikalingas? – spalio 4 d. 9.00-16.10 val.
Kaip taikyti BIG DATA (didelius duomenų masyvus) skaitmeninėje  marketinge; Pasimatuokime savo emocinį intelektą?  – spalio 11 d. 9.00-16.10 val.
Paieškos sistemų optimizavimas (SEO) bei mokama paieška (adwords);Emocinio intelekto ugdymo(si) strategijos –  spalio 18 d. 9.00-16.10 val.

Antra grupė

Trumpa skaitmeninio marketingo istorija; Emocinis intelektas. Kas tai ir kam jis reikalingas?  – spalio 19 d. 9.00-16.10 val.
Kaip taikyti BIG DATA (didelius duomenų masyvus) skaitmeninėje  marketinge; Pasimatuokime savo emocinį intelektą?  – spalio 26 d. 9.00-16.10 val.
Paieškos sistemų optimizavimas (SEO) bei mokama paieška (adwords);Emocinio intelekto ugdymo(si) strategijos –  lapkričio 9 d. 9.00-16.10 val.

Registruotis šiuo adresu [email protected] iki 2018 m. spalio 1 d. imtinai.
[][]