Lietuvos verslo kolegijoje baigėsi profesinio orientavimo ir Karjeros konsultavimo dirbtuvės

LTVK Verslo informacinio centro iniciatyva Kolegija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su užimtumo tarnyba dėl mokinių profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo. Vienos veiklos numatytos individualiam konsultavimui, kitos veiklos grupiniam konsultavimui ir profesiniam orientavimui.

Verslo informacinis centras kartu su Strateginės plėtros ir komunikacijos skyriumi ryšium su pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi sukūrė „LTVK profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo dirbtuvės“ renginių ciklą, kurio metu moksleiviai lankėsi Kolegijoje ir vyko jų profesinis orientavimas, karjeros konsultavimas bei įvairios interaktyvios veiklos net tris dienas.

Šiandieną vyko paskutiniai dirbtuvių užsiėmimai – dirbtuvės. Kolegijoje lankėsi pro gimnazistai iš Klaipėdos ir vyko jų profesinis orientavimas. Trečiosios dirbtuvės buvo profesijos pasirinkimo orientavimui, moksleiviai susipažino su aukštąją mokykla, sprendė profesijos pasirinkimo testus bei vyko Kahoot žaidimas. Nugalėtojai buvo apdovanoti, visiems buvo įteikti pažymėjimai. Džiugu, kad per tris dienas Kolegijoje apsilankė daugiau nei šimtas moksleivių. Sekantis renginių ciklas bei individualūs užsiėmimai numatomi tęsti po naujų metų.