Lietuvos verslo kolegijoje tęsiasi profesinio orientavimo ir Karjeros konsultavimo dirbtuvės

LTVK Verslo informacinio centro iniciatyva Kolegija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su užimtumo tarnyba dėl mokinių profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo. Vienos veiklos numatytos individualiam konsultavimui, kitos veiklos grupiniam konsultavimui ir profesiniam orientavimui.

Verslo informacinis centras kartu su Strateginės plėtros ir komunikacijos skyriumi ryšium su pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi sukūrė „LTVK profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo dirbtuvės“ renginių ciklą, kurio metu moksleiviai lankysis Kolegijoje ir vyks jų profesinis orientavimas, karjeros konsultavimas bei įvairios interaktyvios veiklos.

Šiandieną vyko antrieji dirbtuvių užsiėmimai – dirbtuvės. Kolegijoje lankėsi gimnazistai bei pro gimnazistai iš Klaipėdos ir Gargždų ir vyko jų profesinis orientavimas. Antrosios dirbtuvės buvo skirtos Teisės sričiai. Teisės katedros vedėja doc. Renata Šliažienė vedė moksleiviams pažintinę praktinę paskaitą – „Nusikaltimo tyrimas, sekimas karštais pėdsakais“. Taip pat moksleiviai turėjo praktinius užsiėmimus Kriminalistikos laboratorijoje ir Teisės klinikoje bei vyko Kahoot žaidimas. Nugalėtojai buvo apdovanoti, visiems buvo įteikti pažymėjimai. Sekančios dirbtuvės numatytos Lapkričio 30 dieną.