Lietuvos verslo kolegijoje tęsiasi projektas „Auginkime lyderius Klaipėdoje“!

Lietuvos verslo kolegija įgyvendina Klaipėdos miesto savivaldybės dalinai finansuojamą projektą suteikiant tęstinumą ,,Choose Klapeda” projektui.

Projektą sudaro įvairios veiklos: pusryčiai su lyderiu, du verslumo renginiai bei grandiozinis renginys – konkursas ,,Jaunimas – jaunimui’23”

Šiandieną vyko pirmasis verslumo renginys skirtas jaunimui. Savo patirtimi su jaunimu dalinosi „Lyderiams LT“ projekto vadovas, Pasaulinės lyderystės konferencijos atstovas Lietuvoje Dovaldas Kušlikis. Verslumo renginio tematika buvo ,,Verslo kūrimas nuo ko pradėti“.

Visus susirinkusius sveikinimo žodžiais pasveikino Lietuvos verslo kolegijos steigėja prof. dr. Angelė Lileikienė bei Kolegijos direktorė doc. dr. Jurgita Martinkienė.

Džiaugiamės sulaukę rekordiškai gausaus būrio jaunimo (daugiau nei 120 gimnazistų iš 5 gimnazijų ir progimnazijų) apsilankiusių Lietuvos verslo kolegijoje. Dėkojame lektoriui Dovaldui už pravestą puikų užsiėmimą jaunimui ir pasidalinimą savo patirtimi. Taip pat dėkojame Užimtumo tarnyba prie LR SADM Klaipėdos jaunimo užimtumo skyriui už vykdomą bendradarbiavimą jaunimo švietimo ir karjeros orientavimo srityje. Aukime kartu!