LTVK dalyvavo „Studijų regatoje“

Kovo 4 dieną Kultūros fabrike vyko pirmoji studijų paroda „Klaipėda – studentų uostas. STUDIJŲ REGATA‘16“, kurios  tikslas – kviesti moksleivius mokytis, studijuoti, siekti karjeros ir kurti savo gyvenimą Klaipėdoje.

Renginio metu moksleiviai gausiai rinkosi Lietuvos verslo kolegijos [LTVK] organizuotoje paskaitoje „Viešo kalbėjimo menas arba kaip gauti 10 per lietuvių kalbos įskaitą“ (lektorė doc. Raimonda Tamoševičienė), didelio susidomėjimo sulaukė paskaita „Koučingas – būk savo gyvenimo šeimininku!“, kurią pravedė LTVK dėstytoja Sandra Bogdanova Sakalauskienė, SBS psichoedukacijos studijos įkūrėja.
Mokytojai rinkosi doc. Raimondos Tamoševičienės paskaitoje „ Efektyvus bendravimas pamokoje: kaip kalbėti, kad išgirstų ir atsimintų“.
LTVK stende rinkosi moksleiviai, kurie domėjosi verslo ir vadybos, finansų, teisės ir informatikos studijomis, čia jie gavo visus atsakymus, susijusius su priėmimu į studijas.
LTVK stendą aplankė garbūs ir garsūs svečiai – Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, seimo narė Agnė Bilotaitė, Liberalų sąjūdžio frakcijos pirmininkas Simonas Gentvilas, UAB „Trys karaliai“ įkūrėjas ir renginių vedėjas Remigijus Žiogas.
LTVK – tai šiuolaikiškos studijos – šiuolaikiškam jaunimui! Gera studijuoti Klaipėdoje!
Akimirkos iš renginio Facebook ir kolegijos svetainėje
Informaciją parengėLaura SavickienėLTVK Rinkodaros skyriaus vadovė
[, , ][]