LTVK IT administratorius dalyvavo TeraSky organizuotame renginyje „Google for Education – Lietuvoje“

Vakar, gruodžio 13 d., Lietuvos verslo kolegijos IT administratorius Karolis Venclovas dalyvavo TeraSky organizuotame renginyje „Google for Education – Lietuvoje“. 


Renginio aprašymas: skaitmeninė Lietuvos mokyklų transformacija yra neatsiejama šalies prioritetinė kryptis, todėl džiaugiamės, kad “Google” pasirinko būtent Lietuvą pilotiniam projektui bendradarbiaujant su technologijų partneriu “TeraSky Baltic”, “Nacionaline švietimo agentūra”, “Lietuvos mokyklų vadovų asociacija” ir kompiuterių gamintojass “Asus”, kuris suteiks pilotinio projekto dalyviams “Chromebook” kompiuterius, o visą pilotinio projekto eigą įvertins mokslininkai iš Vytauto Didžiojo Universiteto ir Vilniaus Universiteto tiriamuoju darbu ir baigiamąja ataskaita.

Pilotinis projektas bus vykdomas “Albus” programos rėmuose – tai išsami edukacinė programa, apjungianti kelis esminius aspektus, tokius kaip technologijų pritaikymas švietime, siekiant sukurti interaktyvią, dinamišką ir atvirą skaitmeninę mokymosi aplinką visiems Lietuvos mokiniams, studentams ir mokytojams bei dėstytojams.

Kviečiame visus progresyvius mokytojus ir dėstytojus į trumpą konferenciją išgirsti, kaip Lietuvos švietimo įstaigos naudoja “Google for Education” platformą ir jau šiandien džiaugiasi inovacijomis, gerais mokinių rezultatais ir inovatyviais įrankiais.

DEMO stendas: Visi apsilankę mokytojai ir mokytojos turės galimybę pasidomėti ir ištestuoti kompiuterį skirtą mokykloms – ASUS Chromebook Enterprise CX9 (CX9400, 11th Gen Intel).