LTVK karjeros dienos – Jaunimo workshop‘ai 2019 Vilnius

Lietuvos verslo kolegija, švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų, kviečia mokytojus kartu su paskutinių klasių moksleiviais dalyvauti Lietuvos verslo kolegijos organizuojamų renginių cikle LTVK karjeros dienos – Jaunimo workshop‘ai 2019 Vilnius, kurios vyks 2019 m. lapkričio 18-19 d., adresu Ateities g. 20, Vilnius.

Renginys skirtas 11-12 klasių gimnazistams bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleiviams (taip pat renginyje gali dalyvauti ir 9-10 klasių moksleiviai).
Renginys NEMOKAMAS.
Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją, mokytojams taip pat bus išduodami pažymėjimai.
Užsiėmimų metu moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų). Mūsų tikslas – praktinių užsiėmimų metu supažindinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis, kurias galės įgyti mūsų Kolegijoje.
 
Workshop‘as „Teisės ir teisėsaugos institucijų specialistas“
Lapkričio 18 d. 11.15 val., „Nuo policijos pareigūno iki teisės specialisto“ moderatorius Rimas Stankevičius – svečias iš Nacionalinės švietimo agentūros prie LR SMM.
 
Workshop‘as „Turizmo ir pramogų verslo specialistas“
Lapkričio 18 d. 12.30 val. „Keliauk ir dirbk tuo pačiu metu!“ Jaunimo kūrybinių dirbtuvių sesija, moderatorė lektorė Marija Šimonėlienė, Turizmo ir pramogų verslo studijų programos antro kurso studentai ir Estravel Vilnius American Express direktorė – Žydrė Gavelienė.
 
Workshop‘as „Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas“
Lapkričio 19 d. 11:15 val. „Kaip pasiekti bet kurios srities aukštumų ir tapti ekspertu?“ moderatorė Kristina Kovrikova per 18 praktikos metų pravedė 10,000 darbo interviu su skirtingų sričių kandidatais 23-ose Europos ir Azijos šalyse. Šiuo metu Kristina – įmonių grupės „SKUBA“, valdančios 22 bendroves 15 Europos šalių, personalo direktorė.
 
Workshop‘as „Ekonomistas, buhalteris“
Lapkričio 19 d. 12:30 val. „Pažvelk į ekonomiką kitaip“, moderatorės – lekt. I. Šumskaitė, lekt. A. Masandukaitė ir Buhalterinės apskaitos antro kurso studentės.
 
Mokytojams skirtų seminarų temos:

Efektyvūs mokymo metodai;
Greitas įsiminimas;
4 produktyvumo didinimo strategijos.

Moderatorius – Augutis Kučinskas, projekto Pedagogas.lt idėjos autorius ir vadovas.
 
Mokytojams kiekvieną dieną vyks mokymai.
Registracija į renginį – www.ltvk.lt/lt/naujienos/registracija-vilnius
Registruotis į užsiėmimus galima iki lapkričio 15 d.
Taip pat informacija apie renginį galite rasti Kolegijos Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/538359673650574/

Loading…
[][]