LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2017

Kviečiame moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje – Jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse, kurios vyks 2017 m. lapkričio 27-30 d. Lietuvos verslo kolegijoje, Klaipėdoje. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių specialistais ir susipažinti iš arčiau su įvairių profesionalų darbu bei sudalyvauti Jaunimo workshop‘uose atliekant praktinius užsiėmimus įvairiose srityse.

Moksleivi, šiandien tu stovi karjeros pasirinkimo kryžkelėje. Suprantame, kad sprendimas nelengvas, o kartu ir nulemiantis gyvenimo kelią.
Turbūt nelengva įsivaizduoti, kokias užduotis turi atlikti skirtingų specialybių atstovai ir kokiu keliu eiti norint tapti tokiu specialistu, todėl Lietuvos verslo kolegija (LTVK) kviečia 11-12 klasių gimnazistus bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje – Jaunimo workshop‘uose, kurie vyks 2017 m. lapkričio 27-30 d. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo workshop‘uose:

Lapkričio 27 d., 11 val. “IT specialistas ir programuotojas, vizualaus dizaino specialistas”
Lapkričio 28 d., 11 val. “Turizmo ir pramogų verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas”
Lapkričio 29 d., 11 val. “Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas”
Lapkričio 30 d., 11 val. “Ekonomistas, buhalteris”

Spausk DALYVAUSIU Facebook
Renginiai vyks Lietuvos verslo kolegijoje, adresu Turgaus g. 21, Klaipėda
Renginiai nemokami!
Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją. 1 susitikimas +0,3 balo!
Mokytojams bus išduodami pažymėjimai.
Lietuvos verslo kolegijos Rinkodaros ir plėtros skyriaus informacija

Loading…
[][]