LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2018

Lietuvos verslo kolegija, švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų, dovanoja visuomenei 4 gerą darbą –  LTVK karjeros savaitę – Jaunimo workshop‘us 2018!

Lietuvos verslo kolegija, švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų, kviečia mokytojus kartu su paskutinių klasių moksleiviais dalyvauti Lietuvos verslo kolegijos organizuojamų renginių cikle LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2018, kuris vyks 2018 m. lapkričio 26-29 d., adresu Turgaus g. 21, Klaipėda, renginys skirtas 11-12 klasių gimnazistams bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleiviams (taip pat renginyje gali dalyvauti ir 9-10 klasių moksleiviai).
Renginys NEMOKAMAS. Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją, mokytojams taip pat bus išduodami pažymėjimai.
Renginių metu moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų), užsiėmimų tikslas yra per praktinių užsiėmimų prizmę supažinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis:

Lapkričio 26 d., 11 val. “Turizmo ir pramogų verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas ”
Lapkričio 27 d., 11 val. “Ekonomistas, buhalteris”
Lapkričio 28 d., 11 val. “Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas”, užsiėmimas – ,,Ikiteisminio tyrimo organizavimas ir vadovavimas jam“
Lapkričio 29 d., 11 val. “IT specialistas ir programuotojas, vizualaus dizaino specialistas”, užsiėmimas – ,,Animacija ir vaizdo objektų kūrimas“

Registracija į renginį – www.ltvk.lt/lt/naujienos/registracija
Registruotis į užsiėmimus galima iki lapkričio 24 d.
Taip pat informacija apie renginį galite rasti Kolegijos Facebook puslapyje 
https://www.facebook.com/events/3971129406263083/

Loading…
[][]