LTVK studentai verslumo renginyje

Lietuvos verslo kolegijos studentų komanda, Kauno kolegijos organizuotame verslumo renginyje ,, Daikto istorija” iškovojo II vietą.

2020 m. spalio 29-30 d. Nepabūgus situacijos dėl visame pasaulyje vykstančių intensyvių pandemijos sukeltų pokyčių, Lietuvos verslo kolegijos kartu su kitų Europos aukštųjų mokyklų studentais dalyvavo dvi dienas anglų kalba vykusiame nuotoliniame Kauno kolegijos organizuotame renginyje „Daikto istorija. Verslumo dirbtuvės“. Baigiamojo renginio metu komandos kovojo ne tik dėl geriausios, kūrybiškiausios idėjos apdovanojimų, bet ir dėl rėmėjų įsteigtų prizų. Lietuvos verslo kolegijos studentų komandos verslo idėja užėmė II vietą. Visos verslo idėjos tarptautinės komisijos vertinamos buvo pagal sąsajas su verslo idėjos objektu, verslo idėjos atliepimą žiedinės ekonomikos principams, tvaraus produkto (paslaugos) naujos vertės sukūrimo sprendimus (ekonominis, socialinis ir aplinkosauginiais aspektais) bei kitus kriterijus.
Lietuvos verslo kolegiją atstovavo: Evelina Smirinenka, Domantė Martinkutė, Gabrielius Vazbys, Agnė Kovalenkaitė. Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės !!!
[, ][]