LTVK studentų išvykstamosios paskaitos

Gegužės 6 d. Lietuvos Verslo Kolegijos Vadybos katedros pirmo ir antro kuro studentai kartu su logistinių disciplinų dėstytoja Irina Solomatina turėjo galimybę dalyvauti išvykstamojoje paskaitoje į Klaipėdos Konteinerių terminalą.

Klaipėdos Konteinerių Terminalas – viena iš pirmaujančių krovos kompanijų Klaipėdos uoste. Prieš 25 metus įkurta įmonė – konteinerių krovos pradininkė Lietuvoje. Tarp KKT klientų – didžiausios pasaulyje laivybos linijos, gabenančios konteinerius per Klaipėdos uostą.
Klaipėdos Konteinerių Terminalo Administracijos direktorius ponas Arūnas Bukolis geranoriškai sutiko supažindinti studentus su konteinerių gabenimo ir krovos ypatumais svarbiame Lietuvos Respublikos multimodalinio transporto mazge. Studentai išklausė ne tik išsamų pasakojimą apie Klaipėdos Konteinerių Terminalo veiklą, krovos darbų specifiką, krovinių grupes, bet ir stebėjo konteinerių perkrovimo/transportavimo procesą KKT zonose bei prekių iškrovimo iš jūrinių paaukštintų 40 pėdų konteinerių procesą.
Dėkojame Klaipėdos Konteinerių Terminalo administracijai, ponui Bukoliui asmeniškai, už nepakartojamą galimybę pamatyti iš arti KKT krovos darbų procesą bei gauti išsamius ir labai vertingus ilgamečio praktiko paaiškinimus.
[, , , , , , ][]