LTVK studentų išvykstamosios paskaitos

2016 m. spalio 19 d. Pardavimų logistikos vadybos studijų programos ir Turizmo ir pramogų verslo industrijos studijų programos studentai dalyvavo išvykstamosiose paskaitose.

LTVK studentai lankėsi VĮ Klaipėdos valstybinio jūsų uosto direkcijoje, kur susipažino su uosto veikla,  jo svarba Lietuvos ekonomikai bei išskirtinumu Pabaltijo šalyse. Studentams buvo pristatyta kruizinė laivyba, uosto skyrių veikla bei aptartos praktikos galimybės. Po paskaitos VĮ Klaipėdos valstybinio jūsų uosto direkcijoje, aplankytas ir vienas iš Klaipėdos viešbučių – Dunetton. Viešbučio darbuotoja supažindino studentus su viešbučio veiklos specifika, aprodė kambarius, restorano, saunos patalpas. Studentai galėjo palyginti skirtumus tarp standartinių, verslo, apartamentų ir  jaunavedžių kambarių.  Aprodyta konferencijų salė ir viešbučio vasaros terasa, kur organizuojami privatūs vakarai ar šventės. Vizitų metu studentai džiaugėsi galimybe iš arčiau susipažinti su pasirinkta specialybe.
Išvykstamąsias paskaitas studentams organizavo Teisės katedros vedėja Renata Šliažienė ir Rekreacijos ir turizmo katedros vedėja Inga Letinauskienė.
[, , , , , , , , , ][]