STARTAVO Tiesioginis priėmimas į LTVK!

Išskirtinės sąlygos stojantiesiems į Lietuvos verslo kolegiją nuo 2021-04-01 iki 2021-06-01!

Ryšiumi su COVID-19, LTVK taiko nuolaidų programą, nurodytu laikotarpiu, stojantiesiems tiesioginio priėmimo metu į Lietuvos verslo kolegiją – 10% nuolaida visam studijų laikotarpiui, jau turintiems vidurinės mokyklos baigimo brandos atestatą! 
Taip pat LTVK taikoma išankstinio priėmimo programa 12 klasės abiturientams, dar neturintiems vidurinės mokyklos baigimo brandos atestato ir jį įgysiantiems šiais mokslo metais, stoti jau dabar su specialia pažymių vertinimo forma, pateikiant dokumentus laikotarpyje nuo 2021-04-01 iki 2021-06-01, šie stojantieji taip pat pretenduoja į 10% nuolaidą studijoms, visam studijų laikotarpiui.
Abi minėtos programos galioja tik nurodytu laikotarpiu, pateikus minėtus dokumentus, abiem atvejais užpildžius LTVK motyvacijos studijoms vertinimo formą ir atitikus minimalaus konkursinio balo reikalavimą 4,3.
Prašymus studijoms pildykite jau dabar, tiesioginio priėmimo metu Kolegijos internetinėje svetainėje esančioje registracijoje – https://ltvk.lt/lt/m/Stojantiesiems/priemimas-internetu/
Daugiau informacijos, arba norėdami gauti atitinkamas formas, rašykite – [email protected], [email protected] 
Daugiau nei 25 metai kuriant aukštojo mokslo istoriją Lietuvos verslo kolegijoje. Lyderystė, tarptautiškumas, verslumas ir kokybė!
LTVK – sėkmingos karjeros STARTAS!
[][]