Studijuok ten, kur esi!

Jeigu Jūs neturite galimybės lankytis paskaitose, gyvenate užsienyje, intensyviai dirbate, tuomet studijuokite nuotoliniu būdu. Studijų pradžia 2016 m. vasario mėn. Renkama nauja studentų grupė

Studijuok ten, kur esi! Rinkis nuotolines studijas!Renkama nauja studentų grupėArtimiausia studijų pradžia 2016 m. vasario mėn.

Dėmesio! Renkama nauja studentų grupė į nuotolines studijas! Studijų pradžia 2016 m. vasario mėn.Klausimai? Norite studijuoti? Susisiekite su mumis el.p. [email protected] arba tel. +370 46 311099

Kam skirtos nuotolinės studijos
Jeigu Jūs neturite galimybės lankytis paskaitose, gyvenate užsienyje, intensyviai dirbate, tuomet šios studijos skirtos būtent Jums!

Kas tai yra nuotolinės studijos
Nuotolinės studijos – europietiška aukštojo mokslo sistema, prisitaikanti prie kiekvieno poreikių bei galimybių. Tam, kad galėtumėte studijuoti Jums reikia kompiuterio bei internetinio ryšio. Prisijungę prie mūsų Moodle sistemos jūs rasite visą reikalingą mokomąją studijų medžiagą, užduotis. Studijuosite bet kur ir bet kada!

Nuotolinių studijų programos
Įstaigų ir įmonių administravimasVerslo procesų vadyba

Kodėl turėčiau rinktis šias studijas

nes tai patogu ir taupo Jūsų laiką, kurio nebereikia skirti vykimui į paskaitas, atsiskaitymus ir egzaminus;
įgysite aukštojo mokslo profesinį bakalauro laipsnį;
studijuosite Lietuvos verslo kolegijoje – Lietuvos aukštojoje mokykloje, kurios veikla įvertinta tarptautinių ekspertų aukščiausiu balu, o studijų programos – akredituotos

Studijų sąlygos 
Studijų trukmė: 3 metai     Studijų kaina: 750 € ( 2590 LTL) / semestrui. 40 € (138 LTL) – vienkartinis dokumentų tvarkymo mokestis    Įgysite: profesinio bakalauro diplomą    Studijų pradžia: 2016 m. vasario mėn. ir 2016 m. rugsėjo mėn.   Priėmimo datos: nuolatos 

Kaip tapti studentu?
Tiesioginis priėmimas vyksta užpildžius registracijos formą internetu arba rašykite el.paštu [email protected]ę jūsų prašymą, paruošime studijų sutartį, kurią atsiųsime jums el.paštu.
Priėmimas į mokamas studijas jau vyksta. Norite studijuoti? Turite klausimų? Susisiekite e.p. [email protected], tel. 8-46-311099, Turgaus g. 21, Klaipėda.

Pirmosios nuotolinių studijų laidos studentų atsiliepimai

 
Viktorija Norvilienė Nuotolinių studijų absolventė / Anglija
Nuotolines studijas siūlau visiems lietuviams, kurie gyvena užsienyje. Ši studijų forma – patraukli, prieinama, studijuoti visai paprasta!

Gabija Povilaitytė Nuotolinių studijų absolventė / Vokietija, Heppenheim
Pasirinkusi nuotolinių studijų formą, įgijau lietuvišką aukštojo mokslo diplomą, nors gyvenu Vokietijoje. Paskaitos ir atsiskaitymai vyko Moodle sistemoje ir per Skype programą. Pirmą kartą į kolegiją atvykau po trijų metų, kai reikėjo gintis diplominio darbo.

Tomas Butkevičius Nuotolinių studijų absolventas / Lietuva, Šiauliai
Kolegijoje įgytas žinias pritaikiau kurdamas savo verslą. Nuotolinės studijos – tai puiki studijų forma, studijuoji ten, kur esi!

Lina Nausėdaitė Nuotolinių studijų absolventė / Airija, Dublinas
Nuotolinės studijos – tai puikus pasirinkimas! Dėstytojai supratingi ir geranoriški. Įgijau daug naudingų ir praktiškų žinių.

Inga Leščinskienė Nuotolinių studijų absolventė / Lietuva, Kelmė
Nuotolinės studijos Lietuvos verslo kolegijoje – tai aukštos kokybės studijos! Šiuolaikiška studijų programa, puikūs dėstytojai.

2015 m. kovo 13 d. Lietuvos verslo kolegijoje buvo įteikti pirmieji diplomai studentams, pasirinkusiems naują, pažangią ir šiuolaikišką studijų formą – nuotolines studijas. Šios studijos suteikė studentams, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Airijoje, ar dėl kitų aplinkybių negalėję vykti į paskaitas Klaipėdoje, įgyti lietuvišką aukštojo mokslo diplomą. Prognozuojama, kad ateityje studijos persikels į virtualią mokymosi platformą. Džiaugiamės, kad Lietuvos verslo kolegija – viena iš pirmųjų aukštųjų mokyklų, suteikusi galimybę įgyti aukštojo mokslo diplomą šiuo moderniu būdu. [NUOTRAUKOS]

Studijų procesas
Kiekvieno semestro pradžioje, įvadinės savaitės metu, dėstytojai jus supažindins su dėstomu dalyku, mokymosi medžiaga ir naudojimosi ja virtualioje mokymosi aplinkoje būdais. Moodle aplinkoje bus pateikta studijoms reikalinga medžiaga, praktinės užduotys, savikontrolės klausimai, pagrindinė ir papildoma literatūra, nuorodos į internetinius šaltinius ir kita naudinga informacija.Kiekvieną studijų savaitę 3 dienas vakarais vyks tiesioginės paskaitos ir konsultacijos su dėstytoju per skype programą. Tiesioginio kontakto metu jūs ir dėstytojai turėsite galimybę aptarti iškilusius klausimus, problemas, suplanuoti tolimesnę veiklą. Semestro pabaigoje, atsiskaitomosios studijų savaitės metu, laikysite egzaminus ir įskaitas iš anksto su dėstytoju ar nuotolinių studijų kuratoriumi suderintu jums patogiu laiku. Paskaitos ir atsiskaitymai vyksta virtualioje erdvėje, todėl studentams į kolegiją atvykti nereikia.   
Nuotolinių studijų centras
[, , , , , , ][]