Teisės katedros dėstytojų vizitas Portugalijoje pagal Erasmus+ mainų programą

2017 m. rugsėjo 19-23 d. Lietuvos verslo kolegijos LTVK Teisės katedros dėstytojos Renata Šliažienė ir Erika Statkienė buvo išvykusios į Portugalijos Santa Maria da Feira universitetą (ISVOUGA – Instituto Superior entre Douro e Vouga) pagal Erasmus+ dėstymo ir mokymų mainų programas. Dėstytojos pristatė savo mokymo programas, susipažino su Portugalijos aukštojo mokslo sistema, turėjo galimybę pabendrauti su studentais, dėstytojais. Docentė Erika Statkienė skaitė paskaitas tema ,,Darbo teisės reguliavimo ypatumai Lietuvos justicijoje“ ir su studentais lygino abiejų Europos Sąjungos valstybių darbo teisinę sistemą.
Vizito metu dėstytojos susipažino su teisės dėstytoju, advokatu, Miguel Santos, kuris mielai sutiko rašyti bendrą mokslinį straipsnį lyginant abi Europos Sąjungos valstybes.
Tarp mokymosi institucijų aptartos tolimesnio bendradarbiavimo, dėstytojų mainų galimybės. Taip pat vizito metu dėstytojos susipažino su Portugalijos kultūra, nacionaliniais patiekalais ir pamatė įspūdingo grožio miestą Porto.
Portugalijos universitetas ISVOUGA – Instituto Superior entre Douro e Vouga
[, , , , , , , , , ][]