Tęsiamas priėmimas į studijas!

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) tiesiogiai priima prašymus dėl studijų į valstybės nefinansuojamas vietas! Ar bus priimtas į studijas, atsakymą stojantysis gauna tą pačią dieną. Viskas paprasta ir jokio streso.

Atvykstant pasirašyti studijų sutarties su savimi turėti:
•    Galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;•    asmens fotonuotrauką 3X4;•    brandos atestatą ir jo priedą (-us) arba kitą vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus;•    dokumentą, patvirtinantį pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde;•    40 € susimokėti studijų registravimo mokesčiui.
Studijų sutartys pasirašomos Lietuvos verslo kolegijos Priėmimo skyriuose:
KlaipėdojeTurgaus g. 21, 104 kabinetasTel. 8-46-311099El.p. [email protected]ėtekio al.22, 407 kabinetas, 4 aukštas (Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos patalpose)Tel. 8-659-90777El.p. [email protected]
Priėmimo skyrių darbo laikas I-V nuo 9 iki 17 val., pietų pertrauka 12-13 val.
Prašymus studijuoti į mokamas studijų vietas galite teikti ir internetu, užpildžius registracijos formą
Rinkitės iš 10 studijų programų, 25 specializacijų!Verslo ir vadybos studijos: Pardavimų logistikos vadyba NAUJA – Verslo procesų vadyba – Įstaigų ir įmonių administravimas – Turizmo ir pramogų verslo industrija NAUJA – Statybos verslo vadyba;Finansų studijos: Ekonomika – Buhalterinė apskaita;Teisės studijos: TeisėInformatikos studijos: Taikomoji informatika ir programavimas – Multimedijos ir verslo informacinės sistemos NAUJADaugiau informacijos apie studijų programas
Neturite galimybės lankytis paskaitose, tuomet rinkitės nuotolines studijas. Daugiau informacijos čiaNeturite aukštojo išsilavinimo, bet turite darbo stažą ne mažesnį nei 3 metai, tuomet rinkitės neformalųjį suaugusiųjų mokymąsi. Daugiau informacijos čiaEsate baigęs profesinę mokyklą, tuomet rinkitės tęstines studijas. Daugiau informacijos čia
Studijų kaina čia

Studijų LTVK išskirtinumasSėkmingos studijos

Jau 6000 studentų sėkmingai įgijo profesinio bakalauro diplomą.
Realios įsidarbinimo galimybės studijų metu ir baigus studijas; galimybė derinti studijas su darbu.
Puikiai išvystytas praktinis mokymas ir sudarytos sutartys su žinomomis verslo įmonėmis dėl studentų praktikos ir įsidarbinimo galimybių.
Tarptautinių ekspertų aukščiausiu balu įvertinta kolegijos veikla ir teigiamai įvertintos studijų programos.

Moderni studijų aplinka

Šiuolaikiški ir jaunatviški dėstytojai – praktikai.
Šiuolaikiškos, jaukios ir pažangios mokymosi bazės.
Kolegijos infrastruktūra pritaikyta ir neįgaliems studentams.

Tarptautinės galimybės

Studentai turi plačias galimybes dalyvauti tarptautinėse mainų programose, tiek studijuodami, tiek atlikdami praktiką.
Net 52 tarptautiniai partneriai.

Aktyvi studentų bendruomenė

Plačios studentų saviraiškos formos: galimybės dalyvauti mokslo tiriamojoje, meno, sporto veikloje;
Studentiški renginiai ir įsimintinas laisvalaikis.

Eglė Žąsytytė Teisės studijų absolventė
Kolegijoje įgijau naudingų ir puikių teisinių žinių. Kolegijos dėka, teko pakeliauti į kitas šalis, aplankyti Europos Parlamentą, susipažinti su daug naujų žmonių, studentų iš kitų šalių. Šioje kolegijoje vyrauja draugiški ir pagarbūs santykiai tarp studentų ir dėstytojų.

Živilė Budriutė Ekonomikos studijų absolventė, Studentų atstovybės narė
Kolegija man suteikė galimybę save išreikšti įvairiose srityse, pažinti ir aplankyti platųjį pasaulį, susipažinti su įvairiomis kultūromis ir žmonėmis. Studijos LTVK visiškai pakeitė mano gyvenimą!

Ingrida Tupičenko Rekreacijos ir turizmo verslo vadybos studijų absolventė
Pačios geriausios studijos Lietuvoje! Modernios patalpos ir vienintelė aukštoji mokykla, įsikūrusi Klaipėdos centre, senamiestyje. Puikūs ryšiai tarp studentų ir dėstytojų. Ypatingos studijos!

Šarūnas Ulba Taikomosios informatikos studijų studentas
Kolegija mane įkvėpė eiti trokštamu karjeros keliu. Čia man buvo suteikta galimybė išbandyti studijas užsienyje pagal Erasmus programą.

Modestas Vaikšnoras Ekonomikos studijų absolventas
Turėjau puikias studijas, kurių metu įgytas žinias pritaikau savo darbinėje veikloje. Galimybė įsitraukti į studentų aktyvią veiklą padeda atverti duris ateities karjerai. Tai buvo vienas nuostabiausių laikotarpių mano gyvenime.

Ozgul Yalin Erasmus studentė iš Hatay, Turkijos
We learned a lot of new things during the lectures and I am sure that it would be helpful for us in our business career. If you are planning to study in Klaipėda, I can truly say that you won’t regret studying here.
[, , , , , ][]