XVIII tarptautinė studentų konferencija ir socialinio verslumo konkursas

Kviečiame studentus rengti straipsnius, publikuoti juos konferencijos leidinyje ir skaityti pranešimus kasmetinėje Lietuvos verslo kolegijos organizuojamoje, XVIII tarptautinėje metodinėje studentų konferencijoje: „Akademiniai jaunimo siekiai: ekonomikos, vadybos, teisės ir technologijų įžvalgos” kuri vyks šių metų balandžio 23 dieną, 10 val. ryto.
Informacija apie konferenciją.
Registracija uždaryta.
 
Šie 2021 metai yra ypatingi ne tik Lietuvos verslo kolegijai bet ir Klaipėdos miestui, kuris yra nominuotas Europos jaunimo sostine. Lietuvos Verslo Kolegija taip pat prisideda prie gausybės Europos jaunimo sostinės renginių šiais metais vykstančių Klaipėdoje ir kartu su „XVIII tarptautine studentų konferencija” organizuoja dviejų dalių “Tarptautinį socialinio verslumo konkursą” kuris vyks balandžio 22-23 dienomis.
 
Atsižvelgiant į pandeminę situaciją, abi renginio dalys vyks tik nuotoliniu būdu per Google meet platformą. Kiekvienam dalyviui bus užtikrinta galimybė pilnai dalyvauti abiejose renginio dalyse nuotoliniu būdu.

 
Lietuvos verslo kolegijos kuruojama Lyderystės platforma skirta Europos jaunimo sostinei 2021 Klaipėdai, kviečia prisijungti prie „Tarptautinio socialinio verslumo konkurso” kuris vyks balandžio 22-23 dienomis.
Šio renginio metu dalyviai dalyvaus seminaruose bei workshop’uose, klausysis geriausių socialinio verslo atstovų pranešimų iš Talino (Estijos), Helsinkio (Suomijos), Liepojos (Latvijos) ir Kaliningrado (Rusijos). Renginio metu dalyviai turės galimybę išvystyti savo socialinio verslo idėją bei ją pristatyti komisijai.
Ką reikia padaryti:
1. Užpildyti registracijos formą vienam arba su komanda.
2. Jeigu neturite socialinio verslo idėjos, pažymėkite jog ieškote komandos. Prieš renginį užsiregistravę dalyviai gaus elektroninį laišką kuriame turės pasirinkti norimą temą. Organizatoriai jums padės surasti geriausiai jums tinkančią komandą ir padės su ja susisiekti dar prieš renginį.
3. Renginio metu dalyviai turės mentorius, kurie padės vystant idėją.
 
Prizai:
1 vieta – 200 eurų vertės kuponas iš Social Enterprise bei Choose klaipėda dovanų paketas.
2 vieta – 100 eurų vertės kuponas iš Social Enterprise bei Choose klaipėda dovanų paketas.
3 vieta – 50 eurų vertės kuponas iš Social Enterprise bei Choose klaipėda dovanų paketas.
[, ][]