Lietuvos verslo kolegija | LTVK
Lietuvos verslo kolegija | LTVK
Lietuvos verslo kolegijos studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos kai patiria emocinius sunkumus, kai yra sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, kai atrodo, kad nėra išeities. Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.
Dėl psichologinių konsultacijų galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais ir klausimais susijusiais su psichologine sveikata, bet ir su studijomis: laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo klausimais.
Vilniaus studentams:
Psichologė Marina Guptor
El. paštas: [email protected] arba [email protected]
Klaipėdos studentams:
Informuojame, kad Lietuvos verslo kolegijos studentai turi galimybę kreiptis į Klaipėdos pedagoginę – psichologinę tarnybą dėl anoniminės psichologinės pagalbos konsultacijos, kuri bus apmokama iš Lietuvos verslo kolegijos lėšų.
Vieta: Debreceno g. 41, Klaipėda
Būtina išankstinė registracija telefonu 8 699 10 201.
Informacija, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju: Psichologinė pagalba
Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.
Čia galite užsisakyti Jums reikalingą pažymą.
Suveskite informaciją, ją gaus administracija, paruoš Jums pažymą ir atsiųs elektroniniu paštu.
Lietuvos verslo kolegija 2015 m. kovo 18 d. pasirašė pritarimą socialiniam projektui ,,Nebūk naivus kelyje” ir įsipareigoja informuoti studentus apie atsakingą keliavimą.
Socialinio projekto – „Nebūk naivus kelyje“ iniciatyva
Atkreipiant dėmesį į pastarųjų metų tragiškus įvykus dėl jaunimo neatsakingo ir neapgalvotai pasirinkto keliavimo, būdo , atkreipiant dėmesį į sparčiai paplitusį jaunimo neatsargų bendravimą socialiniuose tinkluose su nepažįstamais žmonėmis, vis populiarėjančią bendrakeleivių paiešką internetu, jaučiame pareigą į studentų elgesio taisykles įtraukti punktus apie atsakingą keliavimą.
Mūsų pasiūlymai kokių atsargumo priemonių reikėtų laikytis keliaujant su nepažįstamu asmeniu:
Pats efektyviausias ir greičiausias būdas išsikviesti į įvykio vietą atitinkamas pagalbos tarnybas – pagalbos reikiančiam pranešėjui skambinant bendruoju pagalbos telefono numeriu 112, kadangi Centre įdiegta skambinančiojo vietos nustatymo sistema, kuri veikia skambinant iš stacionarių ir mobiliųjų (su SIM kortelėmis ir be SIM kortelių) ryšio priemonių. Tačiau mobiliojo ryšio operatorių skambinančiojo vietos nustatymo sistemų tikslumas svyruoja nuo 100 iki 700 metrų miesto teritorijoje ir nuo 5 iki 30 kilometrų užmiestyje, todėl automatinis vietos nustatymas yra naudojamas tik kaip pirminio lygmens vietos nustatymo priemonė, kai skambinantysis nežino miesto ar rajono. Todėl priimant pagalbos prašymą pagrindinis įvykio vietos nustatymas yra, kaip buvo aukščiau minėta, kuo tikslesnė skambinančiojo nurodyta vieta ir informacija, padedanti kuo greičiau nustatyti įvykio vietą arba nukentėjusįjį asmenį, kas turi didelę reikšmę atitinkamų pagalbos tarnybų padėjimas nukentėjusiajam asmeniui įvykio vietoje. Kuo tikslesnė nurodyta įvykio vieta, tuo lengviau ir greičiau bus surastas nukentėjusysis, kuriam bus suteikta reikalinga pagalba.
Pagalbos prašymas Centre priimamas ir tada, kai gresia pavojus sveikatai arba gyvybei, todėl rekomenduotina nelaukti ir bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 kreiptis tik pamačius nepažįstamojo vairuotojo įtartinus veiksmus (pvz. nuo autostrados pasuko į žvyrkelio kelią, pasuko į mišką, sakydamas, kad taip greičiau atvyksite į reikiamą vietą, pradėjo neadekvačiai elgtis ir kalbėti įtartinomis temomis ir pan.), neatsižvelgiant į tai, kad atvykus policijai, nepasitvirtins įtarimai dėl nepažįstamo vairuotojo.
Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybė (LTVK SA) - tai draugiškas kolektyvas, kuriame susibūrę kūrybingi, išradingi, originalūs bei entuziastingi studentai. Studentų atstovybė stengiasi kuo geriau atstovauti Lietuvos verslo kolegijos studentų interesus ir padėti formuoti gerą kolegijos įvaizdį, išlaikyti tradicijas jos viduje bei už jos ribų.
Pagrindinis LTVK SA tikslas – atstovauti kolegijos studentų interesus bei tarpininkauti tarp dėstytojų ir studentų.
Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybėje funkcionuoja 4 skyriai: renginių ir projektų organizavimo, ryšių su visuomene koordinavimo, studentų pažymėjimo koordinavimo, finansų paieškos ir projektų.
Visi LTVK SA skyriai atstovauja studentų interesus ir savo pasiūlymais Kolegijos akademinei tarybai siekia gerinti studijų kokybę bei rūpinasi studentų laisvalaikiu.
LTVK SA Kolegijoje kiekvienais metais organizuoja tradicija tapusius renginius: Mokslo ir žinių diena, “fuksų” krikštynos, Šv. Kalėdų šventė kolegijos bendruomenei, Šv. Kalėdų šventė Smeltės vaikų namams, Užgavėnės, Kraujo donorystės akcija per Valentino dieną, Picos ir kino naktis, Sportiada Melnragės II paplūdymyje, Kalėdinis senių šalčių bėgimas Klaipėdos mieste. Taip pat LTVK SA prisideda prie Mokslinių darbų konferencijos, Tarptautinės studentų ir moksleivių konferencijos, Diplomų teikimo ceremonijos bei kitų renginių organizavimo.
Svarbiausi studentų sąjungos tikslai yra šie:
Jei esi aktyvus, iniciatyvus, mėgstantis bendrauti, kūrybingas, sumanus, nori įvairesnės patirites ir neblėstančių įspūdžių, tuomet LTVK Studentų atstovybei tavęs reikia. Junkis prie mūsų!
Erasmus student network (ESN KUK) - tai Erasmus studentų tinklo padalinys (sekcija) Klaipėdoje. Sekcija įkurta 2011 metais ir nuo tada veikia Klaipėdos valstybinėje kolegijoje ir Klaipėdos universitete, o nuo 2018 metų veikia ir Lietuvos verslo kolegijoje Klaipėdos mieste. Sekcijoje esančių narių skaičius kintantis kiekvieną semestrą, bet visuomet yra ne mažesnis nei 20 narių. Sekcija pastebima ne tik ESN Lietuvos mastu, bet taip pat aktyviai dalyvauja ir miesto renginiuose, taip skatindama didesnį Erasmus studentų įsitraukimą į vietos gyvenimą.
Erasmus Studentų Tinklas Lietuvoje (ESN Lietuva) tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti principu „studentai padeda studentams“. ESN Lietuva nariai – jauni žmonės, savanoriškai padedantys studentams, atvykstantiems į Lietuvą pagal studijų mainų programas, prisitaikyti ir integruotis naujoje aplinkoje. Be kita ko, organizacija puoselėja tarpkultūrinę komunikaciją, toleranciją bei tarpusavio supratimą, skatindama užsienio ir Lietuvos studentus, sugrįžusius iš mainų, dalintis svetur sukauptomis patirtimis.
ESN KUK mentoriai siekia, jog atvykę Erasmus studentai lengviau integruotųsi į jiems naują aplinką ir savo viešnagę Lietuvoje prisimintų kaip vieną smagiausių įvykių savo gyvenime! Mentoriai padedami aukštųjų mokyklų organizuoja bei koordinuoja Erasmus studentų laisvalaikį (kelionės Lietuvoje, tarpkultūriniai vakarai, filmų peržiūros, piknikai ir pan.), taip pat rengia socialines akcijas (Erasmus in Schools, Social inclusion days).
Ekonomikos studijų programos studentų iniciatyva 2003 metais Lietuvos verslo kolegijoje buvo įsteigtas Ekonomistų klubas ir Akademinės tarybos buvo patvirtinti šio klubo įstatai. Šio klubo pagrindiniai tikslai yra:
LSP – tai pagrindinis studentos dokumentas, suteikiantis teisę naudotis Tavo aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius ir jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos.
LSP taip pat suteikia Tau teisę naudotis šalies viešojo transporto lengvatomis bei įvairiomis tik studentams skirtomis nuolaidomis visoje Lietuvoje.
Turėdamas LSP dalyvausi partnerystės programoje, siūlančioje daug naudingų, Tavo studentiško biudžeto lėšas taupančių pasiūlymų.
1 žingsnis.
2 žingsnis.
3 žingsnis.
4 žingsnis
Jei pastebėjai netikslumų LSP nurodytuose duomenyse, informuok darbuotoją ir nepriimk LSP.
1 žingsnis.
2 žingsnis.