Lietuvos verslo kolegijos TT-17 grupės studentai lankėsi Bendrajame Pagalbos Centre Klaipėdoje!

2019 m. balandžio 4 d. Lietuvos verslo kolegijos Teisė ir Teisėsaugos institucijos studijų programos antro kurso studentai kartu su teisės katedros vedėja doc. Renata Šliažiene dalyvavo išvykstamojoje paskaitoje Bendrajame pagalbos centre (BPC) Klaipėdoje. 

Išvykstamosios paskaitos metu studentai turėjo galimybę supažinti su BPC veikla ir skubios pagalbos telefono numerio 112 paskirtimi, darbo ypatumais. Išgirdo originalių skambučių garso įrašų, pamatė operatorių naudojamą įrangą, sužinojo, kaip registruojami ir pagalbos tarnyboms perduodami pranešimai apie pagalbos poreikį, kokios naujovės taikomos siekiant sužinoti nelaimės vietą naudojant mobilųjį telefoną.
Klaipėdos skyriaus viršininko pavaduotoja Laura Taučienė supažindino studentus apie galimybę po studijų įsidarbinti pareigūnais ir darbuotojais BPC, karjeros galimybes ir reikalavimais siekiant dirbti BPC. Po susitikimo, studentai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su BPC patalpomis, pamatyti operatorių salę ir dirbančius pareigūnus. Siekiant abipusio bendradarbiavimo tarp Lietuvos verslo kolegijos ir BPC tikimasi greitu metu pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.
Tikimės sėkmingo abipusio bendradarbiavimo ateityje.
[, , , ][]