LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2019

Lietuvos verslo kolegija, švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų, kviečia mokytojus kartu su paskutinių klasių moksleiviais dalyvauti Lietuvos verslo kolegijos organizuojamų renginių cikle LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2019, kuris vyks 2019 m. lapkričio 25-28 d., adresu Turgaus g. 21, Klaipėda, renginys skirtas 11-12 klasių gimnazistams bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleiviams (taip pat renginyje gali dalyvauti ir 9-10 klasių moksleiviai).
Renginys NEMOKAMAS. Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją, mokytojams taip pat bus išduodami pažymėjimai.
Renginių metu moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų), užsiėmimų tikslas yra per praktinių užsiėmimų prizmę supažinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis:

Lapkričio 25 d., 11 val. „Turizmo ir pramogų verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas ”
Lapkričio 26 d., 11 val. „Ekonomistas, buhalteris”
Lapkričio 27 d., 11 val. „Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas”
Lapkričio 28 d., 11 val. „IT specialistas ir programuotojas, vizualaus dizaino specialistas”

Mokytojams kiekvieną dieną vyks to paties turinio mokymai ,,Inovatyvūs mokymo metodai”
Registracija į renginį – www.ltvk.lt/lt/naujienos/registracija
Registruotis į užsiėmimus galima iki lapkričio 22 d.
Taip pat informacija apie renginį galite rasti Kolegijos Facebook puslapyje 
https://www.facebook.com/events/936188476751664/

Loading…
[][]