Mero padėkos organizatoriams

Pirmosios uostamiesčio studijų ir karjeros parodos „Klaipėda – studentų uostas. Studijų regata’16“ organizatoriai sulaukė Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko padėkų.

Padėkas Lietuvos verslo kolegijos vardu atsiėmė Rinkodaros skyriaus vadovė Laura Savickienė ir Studijų skyriaus administratorius Modestas Vaikšnoras. Dėkojame LTVK kolektyvui ir studentams, prisidėjusiems prie renginio ,,Studijų regata”.
Analogų iki šiol uostamiestyje neturėjusi studijų ir karjeros paroda „Klaipėda – studentų uostas. Studijų regata’16“ nugriaudėjo kovo pradžioje. Antradienį, jau atslūgus visiems renginio rūpesčiams, jo organizatoriai sulaukė Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko padėkos žodžio, jiems įteiktos ir mero padėkos. Miesto vadovas tikino norįs organizatoriams nuoširdžiai padėkoti už aukštųjų, profesinių mokyklų bei visos uostamiesčio akademinės bendruomenės sprendimą Klaipėdoje sukurti naują, gražią tradiciją, kuri garsintų ne atskiras čia įsikūrusias įstaigas, o Klaipėdą kaip itin patrauklią vietą studijuoti.
„Jūs jau atvertėte pirmąjį istorijos puslapį ir esate šio uosto signatarai. Linkiu, kad niekam nė nekiltų abejonių ar reikėtų tai daryti dar kartą“, – pastebėjo V. Grubliauskas.
Pirmosios tokio masto klaipėdietiškos parodos organizatoriai tikina nesustosiantys ir jau dėlioja kitų metų renginio planus.Informacija: LTVK Rinkodaros skyrius, dienraštis Klaipėda.
[, , ][]