Studijuok ten, kur esi!

Studijuok ten, kur esi!
Norėtum įgyti aukštąjį išsilavinimą, neišeidamas iš namų ar nepalikdamas darbo vietos?
Senai svajoji apie studijas, tačiau dėl įtempto gyvenimo tempo ir ritmo negali suderinti visko? Norėtum tobulėti ir pakelti savo kvalifikacija, bet svarbi ir darbinė karjera?
Rinkis nuotolines studijas Lietuvos verslo kolegijoje!
Studijos prasideda jau nuo 2024 m. rugsėjo mėn.

Kam skirtos nuotolinės studijos

Jeigu Jūs neturite galimybės lankytis paskaitose fiziškai, gyvenate užsienyje, intensyviai dirbate, auginate vaikus ar dėl kitų asmeninių priežasčių negalite studijuoti nuolatinėse arba ištęstinėse studijose tuomet šios studijos skirtos būtent Jums!

Kodėl turėčiau rinktis šias studijas

  • nes tai patogu ir taupo Jūsų laiką, kurio nebereikia skirti vykimui į paskaitas, atsiskaitymus ir egzaminus, tai nesutrukdys Jūsų karjerai bei darbinei veiklai ar asmeniniam gyvenimui;
  • studijuojant nuotoliniu būdu į Kolegiją atvykti reikia tik 3 kurso 6 semestre į paskutinį baigiamojo darbo svarstymą katedroje, bei viešąjį baigiamojo darbo gynimą, visi atsiskaitymai, egzaminai laikomi nuotoliniu būdu;
  • visos paskaitos vyksta nuotoliniu būdu Google meet konferencinių pokalbių metodu, paskaitos dažniausiai vyksta nuo 18.oo val. iki 21.oo val. (preliminariai, nuo 17 – 18 val.), nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • turėsite galimybę pasiekti kiekvieno semestro dalyko, kiekvienos paskaitos teorinę medžiagą, arba paskaitų įrašus, kai negalėsite dalyvauti nuotolinėje paskaitoje, apie tai tereiks informuoti dėstytoją;
  • esant galimybei netgi darbo metu galėsite klausyti paskaitos, tereiks turėti išmanųjį įrenginį bei ausinukus;
  • įgysite aukštojo mokslo profesinį bakalauro laipsnį;
  • studijuosite Lietuvos verslo kolegijoje – Lietuvos aukštojoje mokykloje, kurios veikla įvertinta tarptautinių ekspertų aukščiausiu balu, o studijų programos – akredituotos.

Kas tai yra nuotolinės studijos

Nuotolinės studijos – europietiška aukštojo mokslo sistema, prisitaikanti prie kiekvieno poreikių bei galimybių. Tam, kad galėtumėte studijuoti Jums reikia kompiuterio bei internetinio ryšio. Prisijungę prie mūsų Moodle sistemos jūs rasite visą reikalingą mokomąją studijų medžiagą, užduotis. Studijuosite bet kur ir bet kada!

Nuotolinių studijų programos

Galite rinktis studijas iš 12 šiuolaikiškų studijų programų, jas rasite čia: https://ltvk.lt/priemimas/

Studijų sąlygos*

Studijų trukmė: 3 metai
Studijų kaina: 1200 € / semestrui / socialiniai mokslai.
Studijų kaina: 1260 € / semestrui / fiziniai mokslai.
60 €– vienkartinis dokumentų tvarkymo mokestis
Įgysite: profesinio bakalauro diplomą
Studijų pradžia: 2024 m. rugsėjo mėn.

Kaip tapti studentu?

Išankstinis priėmimas vyksta užpildžius registracijos formą internete https://ltvk.lt/priemimas/#2 arba rašykite el. paštu [email protected] / [email protected]Gavę jūsų prašymą, paruošime studijų sutartį, kurią atsiųsime per dokumentų valdymo sistemą pasirašymui su SMART ID arba paprastu paštu.
Priėmimas į mokamas studijas jau vyksta. Norite studijuoti? Turite klausimų? Susisiekite e. p. [email protected] / [email protected] , tel. +370 46 311099.
Daugiau informacijos apie nuotolines studijas rasite https://ltvk.lt/nuotuolines-studijos/