Vilniaus padalinio Diplomų įteikimai 2020

Vilniaus padalinyje įvyko ilgai laukta Diplomų įteikimo ceremonija, kurios metu profesinio bakalauro diplomus įteikė Įstaigų ir įmonių administravimo, Išmaniosios vadybos, Pardavimų ir logistikos vadybos, Teisės ir teisėsaugos institucijų, Turizmo ir pramogų verslo industrijų absolventams.

Ceremonijos metu sveikinimo žodžius tarė Lietuvos verslo kolegijos Direktorė, steigėja profesorė daktarė Angelė Lileikienė, Kolegijos steigėja docentė daktarė Genovaitė Avižonienė, Direktorės pavaduotoja studijoms ir mokslui docentė daktarė Jurgita Martinkienė, Teisės katedros vedėja docentė Renata Šliažienė, Vilniaus padalinio vadovė Monika Jahani ir Turizmo ir pramogų verslo industrijų absolventė Gabija Pociūtė.
Nuostabiu kūriniu absolventus pasveikino Marija Montvilaitė.
Laikantis visų rekomendacijų ir saugumo priemonių ceremonija vyko be artimųjų, tačiau visi norintys turėjo galimybę tiesioginę transliaciją stebėti youtube kanale.
Neliko nepastebėti aktyviausi arba puikiai parengę ir pristatę baigiamuosius darbus absolventai, kurie buvo apdovanoti Lietuvos verslo kolegijos padėkos raštais.
Nuskambėjus studentų himnui Gaudeamus, absolventai persuko savo kepuraičių kutus į dešinę pusę ir išskubėjo bendrai nuotraukai.
Brangūs absolventai, lai Jūsų laimės žiburys šviečia kiekvieną dieną vis skaisčiau ir niekada neužgęsta!
[, , , ][]