Ką veikti po paskaitų?

SAVANORYSTĖ RENGINYJE

Nori sužinoti karščiausias renginių rinkos tendencijas, susipažinti su rinkos profesionalais ir tapti Revoliucijos dalimi?
Kviečiame tapti SAVANORIU pirmajame Pabaltyje renginių rinkos profesionalų ir entuziastų suvažiavime „REVOLUTION“. Daugiau kaip 100 renginių organizavimo, komunikacijos, rinkodaros, bei HR profesionalų dalinsis savo sėkmės istorijomis, patirtimi ir įkvepiančiu bei praktišku turiniu. Tai gali būti Jūsų naujos karjeros pradžia, nes visus savo darbą mylinčius savanorius pastebime ir leidžiame jiems reikštis.


Visiems savanoriams bus suteikta galimybė paklausyti aukščiausio lygio lyderių pranešimų, sužinoti karščiausias rinkos tendencijas, susipažinti su renginių industrijos atstovais ir galbūt net tapti pramogų ir kultūros rinkos dalimi, kuri atneš į Jūsų gyvenimus visą paletę naujų spalvų!

Daugiau apie renginį čia: 

https://www.wearerevolution.lt/

TECH MUGĖ 2023

TECH MUGĖ 2023 – vienintelė tokio pobūdžio Lietuvoje stipriausių darbdavių mugė, karjerą į IT keičiantiems suaugusiems.

Nuorodahttps://www.litexpo.lt/renginiai/tech-muge-2023/

Kovo 25 d. įvyksianti penktoji TECH MUGĖ, įmones kvies spręsti darbuotojų paieškos iššūkius – renginys suteiks erdvę akis į akį susitikti didžiausiems IT sektoriaus darbdaviams ir naujų profesinių iššūkių ieškantiems žmonėms.

XX studentų mokslinis simpoziumas

Mokslo-taikomųjų tyrimų skyrius kartu su studentų atstovybę organizuoja XX studentų mokslinį metodinį simpoziumą „Akademiniai jaunimo siekiai: ekonomikos, vadybos, teisės ir technologijų įžvalgos 2023“, kuri vyksta pavasarį Lietuvos verslo kolegijoje.

Į viršų