Bendradarbiavimo sutartis su ECC

Kovo 24 d. Lietuvos verslo kolegijos direktorės pavaduotoja doc. dr. Rasa Grigolienė ir Europos vartotojų centro (ECC) direktorius Tomas Kybartas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Ši sutartis atveria plačias galimybes Lietuvos verslo kolegijos studentams atlikti praktiką, o motyvuotiems studentams – tęsti karjerą ECC.  Taip pat prasiplečia galimybės atlikti bendrus tiriamuosius tyrimus, gerinti  mokymo procesą ir specialistų parengimą, organizuoti specialistams kvalifikacijos kėlimą, kviesti partnerį į mokslines-praktines konferencijas, seminarus, pasidalinti partnerio gerąja patirtimi.

Apie ECC
Europos vartotojų centras įsteigtas Europos Komisijos ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos susitarimu, ir veikia Lietuvoje nuo 2005 m.Europos vartotojų centro misija – padėti spręsti problemas, kilusias Lietuvoje reziduojantiems vartotojams, jei jie įsigijo nekokybišką prekę ar paslaugą kitoje Europos Sąjungos (toliau – ES) valstybėje narėje bei Norvegijoje ar Islandijoje, ir kitose ES valstybėse narėse bei Norvegijoje ar Islandijoje reziduojantiems  vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje.Europos vartotojų centro teikiamos paslaugos – nemokamos.Europos vartotojų centrai veikia 28 ES valstybėse narėse bei Norvegijoje ir Islandijoje. Jie visi sudaro Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklą (ECC-Net), kad galėtų geriau atstovauti vartotojams ir teiktų pagalbą ginant pažeistas vartotojų teises ES.
http://www.ecc.lt/
[][]