“Jaunimas jaunimui”!

Lietuvos verslo kolegijos koordinuojama Lyderystės platforma jau antrąjį kartą įgyvendino verslumo renginį “Jaunimas jaunimui”!
Jaunimas jaunimu 2020 įvyko visiškai virtualiu būdu dėl esamo pandeminės situacijos, tačiau Jaunimas jaunimui 2021 lapkričio 11-12 dienomis įvyko hibridiniu būdu! Jaunimas galėjo dalyvauti su savo komanda tiek fiziškai tiek virtualiu būdu iš bet kurios pasaulio šalies! Renginio vedėjos: Lietuvos verslo kolegijos Tarptautinių ryšių ir projektų vadovė Samanta Štraupaitė ir Europos Jaunimo Sostinės 2021 – Lyderystės platformos koordinatorė Indrė Razbadauskaitė – Venskė.
Renginio metu dalyviai dalyvavo workshopuose ir seminaruose, kuriuos vedė Dovydas Van Gucht (EdTech), Andrius Milinavičius (Lietuvos Marketingo Asociacija), Henrikas Urbonas (Interactio), Brigita Adomavičiūtė (Spalvų jūra), Simas Buziliauskas (Simas Mėgsta dainuoti).
Džiaugiamės, jog renginio metu dalyvavo verslų ir organizacijų atstovai, t.y. Aurelija Urbonaitė – Jaunimo auk centras, Sara Beniulis – Draugas Draugui, Dovaldas Kušleikis – Pasaulinės Lyderystės Konferencija, Artūras Petrauskas – Turizmo informacijos centras, Erika Zavackienė – Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Ovidijus Šadauskas – Akasys, Žilvinas Milašauskas – Ponas Bebras, Vytenis Kybartas – Lazertronas, ir komandoms pateikė savo problematikas, kurias komandos analizavo ir pateikė savo rekomendacijas.

Visi dalyviai buvo apdovanoti dalyvio paketu, o nugalėtojų komandos apdovanotos dovanų kuponais!

Trečiąją vietą laimėjo komanda:
A.K.A. Teenagers – Angela Vicente Sanchez, Arnas Ulvydas, Karol Prostak

Antrąją vietą laimėjo:
Inovacijų biuras – Andrius Raudys, Marius Žeruolis, Gediminas Dumčius, Vaidotas Jablonskis

Pirmąją vietą laimėjo:
Golden Mushrooms – Joana Gomes, Sanchez Jimenez, Olga Cukierska, Ioanna Chatziantoniou

Papildomą prizą už kūrybiškumą laimėjo:
Mafihlisyntas – Diogo Vital, Ivan Sanchez, Roman Jakub Turbiarz, Theofilia Koulopoulou