Kolegijos dovana miestui – Kalėdinis bėgimas

Šimtai Kalėdų Senelio aprangos atributais pasipuošusių bei sportiškų ar sportui prijaučiančių miestelėnų sekmadienį užplūdo Klaipėdos senamiesčio gatves. Visi jie dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos organizuojamame labdaringame šventiniame bėgime „Padovanok senjorams Kalėdas“.

Šiais metais bėgikai galėjo pasirinkti vieną iš dviejų trasų – 1,5 km arba 10 km ilgio. Bėgikai startavo nuo Lietuvos verslo kolegijos Turgaus gatvėje. Iš viso bėgime dalyvavo beveik 250 klaipėdiečių. Tarp jų – ir kūdikiai vėžimėliuose, traukiamuose mamų, ir keturkojai augintiniai. Jauniausiam šių metų bėgikui – vos penki mėnesiai, vyriausiasis – jau perkopęs aštuoniasdešimt.
Finišavę bėgikai mėgavosi šilta arbata bei buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Ant nugalėtų pakilos kilo originaliausia apranga pasipuošęs bėgikas. Specialios nominacijos įteiktos ir gausiausiai dalyvavusioms aukštosioms, profesinėms bei vidurinėms mokykloms. Apdovanota buvo ir bėgusi šeima.
Visos šio renginio metu surinktos lėšos – 1947,94 Litai – skirti Maltos pagalbos ordino tarnybai, globojančiai vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius. Beje, bėgime nebuvo nustatyta konkretaus starto mokesčio bei kiekvienas galėjo paaukoti tiek, kiek nori.
“Šis bėgimas ne tik kilni misija, bet ir graži šventė, papuošianti Klaipėdos senamiestį”, – kiek anksčiau sakė Lietuvos verslo kolegijos direktoriaus pavaduotoja Genovaitė Avižonienė. – Jo metu visi bėgikai raginami pasipuošti kalėdinėmis kepuraitėmis, pirštinėmis, Senelio barzdelėmis ar kitu šventiniu akcentu.”
Kalėdinės bėgimo varžybos „Padovanok senjorams Kalėdas“ Klaipėdoje organizuojamos jau antrus metus paeiliui ir tikimasi, kad ši tradicija tęsis ilgus dešimtmečius.Vakarų ekspreso ir Klaipėdos dienraščio informacijaDaugiau akimirkų iš renginio – Facebook
[, , , , , , , , , , , , , , , , , ][]