Konkurso ,,Prieš korupciją – teoriškai ir praktiškai“ nugalėtojai – teisės ir teisėsaugos institucijos studijų programos studentai!

Konkurso ,,Prieš korupciją – teoriškai ir praktiškai“ nugalėtojai – teisė ir teisėsaugos institucijos studijų programos studentai!

2020 m. spalio 6 d. Teisė ir Teisėsaugos institucijos programos studentai buvo apdovanojami Policijos departamento dovanomis ir padėkomis už dalyvavimą gegužės 18 d. Policijos departamento imuniteto valdybos organizuotame konkurse ,,Prieš korupciją – teoriškai ir praktiškai“.
 

Konkurse sudalyvavo net 38 Lietuvos verslo kolegijos teisės katedros studentai. Apdovanoti pirmų trijų vietų nugalėtojai:

vieta – Indrė Remeikaitė,
vieta – Klaudija Jagminaitė,
vieta – Nijolė Grakulskienė.

 

Kadangi dėl susiklosčiusios Covid-19 situacijos Lietuvoje, laimėtojai negalėjo būti apdovanojami Policijos departamente, juos pasveikino LTVK kolegijos direktorė doc. dr. Jurgita Martinkienė.

Taip pat, norime padėkoti Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos atstovams už įsteigtus prizus ir padėkas, taip pat už glaudų bendradarbiavimą.
[, , ][]