Lietuvos verslo kolegija aktyviai bendradarbiauja su užimtumo tarnyba dėl moksleivių profesinio orientavimo. LTVK atstovai lankėsi Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje

LTVK Verslo informacinio centro iniciatyva Kolegija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su užimtumo tarnyba dėl mokinių profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo. Vienos veiklos numatytos individualiam konsultavimui, kitos veiklos grupiniam konsultavimui ir profesiniam orientavimui bei vizitams į mokyklas.

Strateginės plėtros ir komunikacijos skyriaus vadovas Modestas Vaikšnoras kartu su skyriaus specialiste Viktorija Reliugaite šiandieną vedė Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos moksleiviams profesinio orientavimo ir karjeros konsultavimo užsiėmimą. Susitikimo metu buvo pristatyta aukštoji mokykla, studijų bei karjeros galimybės, priėmimo sąlygos bei reikalavimai. Mokiniams buvo pravestas profesijos pasirinkimo testas. Taip pat moksleiviai turėjo galimybę sudalyvauti Kahoot žaidime apie LTVK. Džiaugiamės susitikę su gausiu būriu moksleivių.