LIETUVOS VERSLO KOLEGIJA – LIETUVOS KOLEGIJŲ DARBUOTOJŲ SPORTO ŠVENTĖS TREČIOSIOS VIETOS NUGALĖTOJA!

2023 m. birželio 10 d. Šventojoje vyko Lietuvos kolegijų darbuotojų sporto šventė. Noras būti aktyviais ir siekis gerinti gyvenimo kokybę apjungė visus dalyvius. Sporto šventę lydėjo saulė, geras oras ir draugiška atmosfera. Šis renginys – ilgametė tradicija, kuri suvienija kolegijų atstovus ne tik rungtyniavimui, bet ir bendrystei.
Lietuvos verslo kolegijos komanda pelnė net 3 medalius ir iškovojo Trečiąją vietą bendroje rezultatų įskaitoje! Metimo į krepšį rungtyje geriausiai sekėsi praktikų vadovei doc. Rasai Romerytei-Šereikienei – jai atiteko antroji vieta. Mini golfo rungtyje Teisės katedros vedėja doc. Renata Šliažienė užėmė trečiąją vietą.
Žaidynėse dalyvavo atstovai iš šių kolegijų: Lietuvos Verslo kolegija, Kauno technikos kolegija, Kauno miškų aplinkos inžinerijos kolegija, Klaipėdos valstybinė kolegija, Vilniaus kolegija, ir Šiaulių valstybinė kolegija. 😊
Dėkojame visiems sporto šventės dalyviams už fizinį aktyvumą ir puikią nuotaiką!😊