Lietuvos verslo kolegijoje vyko socialinių partnerių diena

Kolegijos veiklos strategijoje viena iš svarbių veiklos sričių yra mokslo ir verslo sinergija. Tai yra vykdoma per įvairius užsakomuosius tyrimus, studentų praktikas bendras projektines veiklas, neatlygintinus seminarus, kursus – kvalifikacijos kėlimą. Įprastai Kolegijoje kartą per metus yra organizuojama kiekvienos katedros socialinių partnerių diena bei bendra Kolegijos socialinių partnerių diena, tradicinis renginys, organizuojamas direktorės pavaduotojos studijoms ir kokybei.

Šiemet Kolegijos socialinių partnerių dienos konceptas buvo šiek tiek kitoks, į Kolegiją sugužėjo socialiniai partneriai kurie naujai prisijungė prie Kolegijos partnerių. Džiaugiamės sulaukę partnerių ir dėkojame: Lietuvos jūrų muziejui, Lietuvos nacionalinio muziejaus, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejui, National Hotel, AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Klasco“, UAB ,,Greencarrier”, Gvildys ir partneriai, Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijai bei Užimtumo tarnybos prie LR SADM Klaipėdos jaunimo užimtumo skyriui.

 

Susitikimo metu buvo pristatyta Lietuvos verslo kolegijos veikla: iššūkiai ir galimybės. Socialinių partnerių dienos metu buvo diskutuojama apie mokslo ir verslo bendradarbiavimą per nuolatinio tobulėjimo prizmę, užsakomųjų tyrimų abipusę naudą bei darbo rinką: tendencijas ir pokyčius. Dėkojame visiems dalyvavusiems.