Lietuvos verslo kolegijos komanda dalyvavo Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos organizuojamoje mugėje „Pasirinkimo labirintai“

Lietuvos verslo kolegijos komanda dalyvavo Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos organizuojamoje mugėje „Pasirinkimo labirintai“.
LTVK Teisės katedros vedėja doc. Renata Šliažienė kartu SPK skyriumi šiandien vykdė moksleivių profesinį orientavimą ir karjeros konsultavimą.
Teisės katedros vedėja vedė net du praktinius užsiėmimus tema „Nusikaltimo tyrimas, sekimas karštais pėdsakais“, moksleiviai taip pat pabandė nusiimti savo pirštų antspaudus. SPK skyrius taip pat vedė du užsiėmimus moksleiviams, supažindinant juos su Kolegija, vykdoma veikla, studijų ir karjeros galimybėmis, tarptautinėmis ir mokslinėmis galimybėmis bei studentišku laisvalaikiu. Karjeros dienos metu vykusioje mini konferencijoje komanda pristatė Kolegiją visai mokyklos bendruomenei ir susirinkusiems svečiams. Taip pat moksleiviai turėjo galimybę dalyvauti Kahoot žaidime ir laimėti Kolegijos atributikos. Sakome moksleiviams iki susitikimų kitais metais.