Lietuvos verslo kolegijos studentams buvo įteiktos VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos padėkos

Lietuvos verslo kolegijoje vienas iš svarbių veiklos aspektų yra socialinė partnerystė su įmonėmis bei sinergijos vystymas su verslu.

Lietuvos verslo kolegijos vieni iš socialinių partnerių yra Vį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Džiugu, kad galime pasidžiaugti realiais bendradarbiavimo rezultatais. Lietuvos verslo kolegijos studentai: Silvija Aleksandravičiūtė, Gabrielius Vazbys, Evelina Smirinenka, Justina Vingytė, Vaiva Valytė, Adrijana Labanauskaitė, Gabija Bružaitė, Algirdas Kurmanskis, Eivilė Popovaitė, Amanda Staskonytė, 2022 m. liepos – rugpjūčio mėnesiais atliko praktiką VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, atliekant Kruizinių laivų keleivių apklausą – tyrimą, kas leido pasiekti reikšmingų rezultatų, ištirti ir nustatyti 2022 m. klientų pasitenkinimo (NPS) rodiklį.

Spalio 24 d. Lietuvos verslo kolegijos atstovai (kolegijos vadovybė, turizmo ir komunikacijos katedros vedėjas) bei studentai atlikę praktiką buvo pakviesti į VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją. Susitikimo metu VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas įteikė padėkas studentams atlikusiems praktiką ir prisidėjusiems prie reikšmingo tyrimo, taip pat padėka buvo įteikta ir Kolegijai už reikšmingus bendradarbiavimo rezultatus. Susitikimo metu buvo aptartos tolimesnės bendradarbiavimo perspektyvos. Dėkojame socialiniams partneriams – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai už studentams suteiktą galimybę įgyti praktinių įgūdžių bei tobulėti. Tikimės ir tolimesnio konstruktyvaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.