#LTVK 4 dovana visuomenei

Lietuvos verslo kolegija, švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų, dovanojo 4 dovaną visuomenei.

Lietuvos verslo kolegijoje lapkričio 26-29 d. vyko renginių ciklas LTVK karjeros savaitė – Jaunimo workshop‘ai 2018. Renginių ciklas vyko nemokamai ir buvo skirtas 11-12 klasių gimnazistams bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleiviams. Renginių metu moksleiviai susitiko su įvairių sričių profesionalais, susipažino iš arčiau su jų darbu ir sudalyvavo jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų), kurių tikslas buvo per praktinių užsiėmimų prizmę supažinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis:

Lapkričio 26 d., 11 val. “Turizmo ir pramogų verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas ”
Lapkričio 27 d., 11 val. “Ekonomistas, buhalteris”
Lapkričio 28 d., 11 val. “Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas”, užsiėmimas – ,,Ikiteisminio tyrimo organizavimas ir vadovavimas jam“
Lapkričio 29 d., 11 val. “IT specialistas ir programuotojas, vizualaus dizaino specialistas”, užsiėmimas – ,,Animacija ir vaizdo objektų kūrimas“

Renginių ciklo metu Lietuvos verslo kolegijoje apsilankė apie 300 moksleivių bei 20 mokytojų iš gimnazijų bei profesinių mokyklų iš Klaipėdos bei vakarų regiono. Daugiau renginio akimirkų galite rasti LTVK nuotraukų galerijoje.
[ ,  ,  ,  ][]