LTVK Gerosios žvaigždės bėgimas – padovanok senjorams Kalėdas’17

Lietuvos verslo kolegijoje gruodžio 17 d. vyko šventinis-labdaringas bėgimas: ,, Gerosios žvaigždės bėgimas – padovanok senjorams Kalėdas“

Lietuvos verslo kolegija jau penkti metai organizavo šventinį labdaringą bėgimą: ,, Gerosios žvaigždės bėgimas – padovanok senjorams Kalėdas“. Kartu su Maltiečiais, visa Kolegijos akademine bendruomene bei visais renginio dalyviais bei pagalbininkais Lietuvos verslo kolegijai pavyko sukurti šventinį, spalvotą bei labdaringą bėgimą.
Šį kartą Kalėdiniame bėgime dalyvavo nemažai jaunų šeimų, vaikų vežimėlius papuošusių originaliomis dekoracijomis ar kengūros sterblės laikyklėje bėgusių kartu su mažiausiais bėgimo dalyviais. Taip pat turėjome nemažai keturkojų bėgimo dalyvių. Didžioji dalis bėgikų buvo pasipuošę šventiniais originaliais kostiumais. Tarp bėgikų sulakėme ir žinomų klaipėdiečių – krepšinio veteranas Kazimieras Budrys, Seimo narys Simonas Gentvilas, taip pat jaunų ir talentingi Klaipėdos lengvaatlečių, dviratininkai bei sporto veteranai. Bėgimo nugalėtoju jau ne pirmus metus tapo klaipėdietis lengvaatletis Benediktas Mickus. Visų amžiaus kategorijų bėgimo laimėtojus sveikino miesto meras Vytautas Grubliauskas, specialų saldų prizą įteikęs bėgimą skanduotėmis pagyvinusiems bei kartu bėgusiems kariams.
Po smagaus apšilimo bėgimo trasą – nuo kolegijos pastato Turgaus g. 21 iki Biržos tilto ir atgal – nubėgo jauniausieji bėgikai. Šešiolikos metų amžiaus ir vyresni bėgo simbolinę 2017 žingsnių (kiek daugiau nei 1,5 kilometro) trasą. Pradėję nuo Turgaus g. 21, bėgo Tiltų, Liepų gatvėmis, Laivų skersgatviu, grįžo Danės ir Tiltų gatvėmis ir finišavo ten pat, kur ir startavo – Turgaus g. 21.
Šiemetinis bėgimas sulaukė apie 200 dalyvių. Prizai buvo įteikti ne tik greičiausiesiems, bet ir originaliausiesiems, jauniausiam ir vyriausiam bėgimo dalyviams. Pastaruoju tapo 82-uosius einantis Klaipėdos miesto garbės pilietis Kazimieras Budrys. Absoliučiu nugalėtoju vyru kategorijoje šiemet tapo klaipėdietis Benediktas Mickus (klubas „Nikė“). Antrąją vietą užėmė to pačio klubo atstovas Šarūnas Mockus, o trečias atbėgo Vytautas Galvydis. Moterų greičiausia buvo Ugnė Žvinklytė (klubas „Maratonas“). Antrąją ir trečiąją vietas taip pat užėmė šio klubo atstovės – Vilmantė Gruodytė ir Eglė Krištaponytė. Bėgimo metu iš viso buvo suaukota apie 400 Eur. Visos surinktos lėšos bus skirtos maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius.
Lietuvos verslo kolegijos vardu norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie šios gražios socialinės akcijos įgyvendinimo: renginio globėjams – Klaipėdos miesto savivaldybei, renginio partneriams – Maltiečiams, renginio mecenatui įsteigusiam pagrindinį prizą – Mūsų laikas, rėmėjams įsteigusiems prizus: Linksmasis lagaminas vaikų švenčių organizavimo įmonei, Akropolio prekybos centrui, Avitelos prekybos centrui, Ford įmonei, Forum cinemas, Balticum telekomunikacijų bendrovei, Impuls sporto klubui, Aplesinas sporto klubui, Apollo boulingui, Akropolio ledui, Finaneta spaudos ir dizaino įmonei, bei informaciniams rėmėjams: Balticum telekomunikacijų bendrovei, dienraščiui Vakarų ekspresas, dienraščiui Klaipėdos dienraščiui, atviraklaipeda.lt portalui, Klaipėda aš su tavim portalui, Klaipėdos šventės bei radijo stočiai Laluna. Taip dėkojame visai Lietuvos verslo kolegijos bendruomenei prisidėjusiai prie renginio įgyvendinimo bei organizavimo, bei visiems dalyvavusiems ir aukojusiems bėgime. Kalėdos stebuklų metas, kartu mes galime atlikti didžius, gerus darbus.
Visas įamžintas renginio akimirkas rasite LTVK Facebook paskyroje arba LTVK galerijoje. Už įamžintas akimirkas dėkojame LTVK absolventei Neringai Bulvydienei.
Informaciją parengė LTVK Rinkodaros skyrius
[][]