LTVK karjeros savaitė 2015

Kviečiame moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje, kuri vyks 2015 m. lapkričio 16-27 d. Lietuvos verslo kolegijoje, Klaipėdoje. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių specialistais ir susipažinti iš arčiau su įvairių profesionalų darbu.

Moksleivi, šiandien tu stovi karjeros pasirinkimo kryžkelėje. Suprantame, kad sprendimas nelengvas, o kartu ir nulemiantis gyvenimo kelią.
Turbūt nelengva įsivaizduoti, kokias užduotis turi atlikti skirtingų specialybių atstovai ir kokiu keliu eiti norint tapti tokiu specialistu, todėl Lietuvos verslo kolegija (LTVK) jungiasi prie „Kam to reikia“ iniciatyvos Klaipėdoje ir kviečia 11-12 klasių gimnazistus bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleivius dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje Nacionalinėje karjeros savaitėje, kuri vyks 2015 m. lapkričio 16-27 d. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių specialistais ir susipažinti iš arčiau su įvairių profesionalų darbu:

Lapkričio 17 d., 11 val. “Statybos verslo vadybininkas”

Lapkričio 18 d., 10.30 val. “Ekonomistas, buhalteris”

Lapkričio 19 d., 11 val. “IT specialistas ir programuotojas”. Monika Zelepūgaitė, ,,Creative partner” projektų vadovė.

Lapkričio 19 d., 12 val. “Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius”. Jonas Kimontas, „Klaipėdos nafta“ SGD projekto vadovas.

Lapkričio 24 d., 10 val. “Turizmo ir pramogų verslo specialistas”

Lapkričio 25 d., 11 val. “Teisės specialistas”. Jolanta Gailevičienė, Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė

Registracija
Atsisiųsti programą
Spausk DALYVAUSIU Facebook
Renginiai vyks Lietuvos verslo kolegijoje, adresu Turgaus g. 21, Klaipėda
Renginiai nemokami!
Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją. 1 susitikimas +0,3 balo!
Lietuvos verslo kolegijosRinkodaros ir plėtros skyriaus informacija

Loading…
[][]