PASIENIEČIO PROFESIJA: KODĖL VERTA JĄ RINKTIS?

Baigus Pasieniečių mokyklą – garantuota darbo vieta.
Startinis pareigūno atlyginimas nuo 1 000 Eur / mėn. (po mokesčių).
Kompensuojamos kelionės į darbą išlaidos – iki 186 Eur / mėn.
Neturintiems nuosavo būsto, jį nuomojantiems mokami 280–755 Eur / mėn. dydžio butpinigiai.
Mokslas Pasieniečių mokykloje – nemokamas.
Kursantai apgyvendinami dviviečiuose bendrabučio kambariuose, aprūpinami uniforma, jiems mokama 183–270 Eur dydžio stipendija (priklausomai nuo mokymosi rezultatų).
Aktuali informacija turintiems aukštąjį išsilavinimą ir norintiems mokytis įvadinio mokymo kursuose (trukmė – 9 sav.)
Norintys mokytis įvadinio mokymo kursuose ir gauti į juos siuntimus, turi kreiptis el. paštu [email protected] ir pateikti dokumentus iki 2024 m. vasario 27 d.
Kai pateiksite dokumentus dalyvauti atrankoje, jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime siuntimą pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje (CMEK).
‼️ Svarbu. Prašome nedelsdami registruokitės į CMEK (https://cmek.vrm.lt/) ir pradėkite ruošti medicininius dokumentus ir tyrimus reikalingus pateikti atvykus į CMEK, kadangi sveikatos patikrinimas gali užtrukti iki mėnesio ir ilgiau.
Norintys mokytis įvadinio mokymo kursuose ir gauti į juos siuntimus, turi kreiptis el. paštu [email protected] ir pateikti šiuos dokumentus:
Prašymą dėl siuntimo į įvadinius mokymo kursus išdavimo ir sutikimą (pasirašytą, skenuotą ar fotografuotą) būti tikrinamam valstybės informacinėse sistemose ir registruose (kai būtina, ir kriminalinės žvalgybos subjektų informacinėse sistemose);
užpildytą gyvenimo aprašymo (CV) anketą „MS Word“ formatu;
asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (skenuotą ar fotografuotą);
aukštąjį universitetinį ar neuniversitetinį išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo priedus (skenuotą ar fotografuotą);
galiojantį anglų kalbos lygį patvirtinantį pažymėjimą ar pažymą, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka išduotus Akredituotų asmenų, turinčių teisę tikrinti pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų, prancūzų ir vokiečių kalbų mokėjimą (skenuotą ar fotografuotą); Akredituotų asmenų sąrašą rasite čia;
jei turi įgijęs teisę vairuoti transporto priemones, tai patvirtinantį vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones (be sąlygos vairuoti tik transporto priemones su automatine pavarų dėže (skenuotą ar fotografuotą);
jei pretendentas atliko nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigė bazinius karinius mokymus, tai patvirtinančius dokumentus (skenuotus ar fotografuotus).