Prasidėjo registracija į LTVK atvirų durų dienas!

Moksleivi, sunku apsispręsti dėl savo ateities studijų? Nežinai kokią kryptį rinktis bei kokie tavęs laukia iššūkiai bei reikalavimai stojant studijuoti? Šis renginys būtent tau! Registraciją į LTVK atvirų durų dienas Klaipėdoje ir Vilniuje jau prasidėjo!

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų 2019 m. kovo 28 d. (ketvirtadienį) organizuoja renginį ,,Atvirų durų diena – ,,STUDIJOS – KARJERA’19“ IŠBANDYK STUDIJAS LTVK“. Renginys vyks Lietuvos verslo kolegijoje, adresu Turgaus g. 21, Klaipėda, renginio pradžia 10.00 val., bei kovo 26 d. (antradienį)  Vilniuje, adresu ateities g. 20, renginio pradža 13.00 val.
Renginių metu moksleiviai susipažins su moderniomis auditorijomis ir mokymo baze, dalyvaus praktinėse sesijose, susitiks su Lietuvos verslo kolegijos ir Erasmus + mainų programos studentais, tiesiogiai bendraus su dėstytojais ir turės galimybę sužinoti apie karjeros perspektyvas baigus studijas LTVK. Renginio metu bus pristatyti naujausi 2019 metų stojimo į aukštąsias mokyklas reikalavimai.
Renginio metu Klaipėdoje doc. dr. Valentina Burkšienė ves seminarą mokytojams ,,Projektų rengimo ir valdymo ypatumai švietimo institucijose“.
Renginys nemokamas. Visiems dalyviams bus išduodami pažymėjimai. Moksleiviams stojantiems į valstybės nefinansuojamą studijų vietą LTVK, išduotas pažymėjimas suteikia papildomą stojamąjį balą.
 
Registracija į renginį vykdoma internetu iki 2019-03-26, registracijos nuoroda: www.ltvk.lt/registracija
[, ][]