Profadienis – verslių LTVK studentų atranka

Studente, ar esi verslus, išradingas ir komunikabilus? Į šį klausimą sau atsakyti galėsi besiruošdamas dalyvauti ir dalyvaudamas „Profadienyje“.

„Profadienis“ – kas tai? Viešoji įstaiga „Profat“ kartu su partneriais – SEB banku, įmonėmis „DHL Lietuva“, „Western Union“, „Seesam Lietuva“ – siekdami ugdyti studentų verslumą spalio 30 dieną Vilniuje organizuoja verslo profesionalų ir studentų susitikimą – „Profadienį“. „Tai unikali galimybė studentams susipažinti su verslo praktikais, įgyti praktinės patirties sprendžiant verslo užduotis“, – studentams akcentuoja organizatoriai.
Renginyje bus pakviesti dalyvauti 125 studentai iš įvairių Lietuvos kolegijų. Savo mokslo įstaigą dalyviai atstovaus sudarę penkių asmenų komandą. Lietuvos verslo kolegijos studentai taip pat suburs savo komandą. Kviečiame LTVK studentus spalio 9 d. 10.00 val. 502 auditorijoje (Lietuvos verslo kolegija, Turgaus g. 21, Klaipėda) aktyviai dalyvauti atrankoje.
Atrankos metu dalyviai turės puikią galimybę dalyvauti specialiuose mokymuose – susitikti su vienos didžiausių įdarbinimo ir personalo atrankos Baltijos šalyse įmonės „BIURO“ atstovais, kurie pasidalins patirtimi, kaip rašyti motyvacinį laišką.
Studentai po mokymų bus pakviesti atlikti ekonomikos pagrindų ir verslo aktualijų testą, parašyti motyvacinį laišką, rodantį jų pasiryžimą dalyvauti „Profadienyje“.
[][]