Seminaras "Buhalterio profesija šiandien"

Gegužės 19 d. Lietuvos verslo kolegijoje vyko seminaras tema “Buhalterio profesija ir situacija šiandieninėje darbo rinkoje”.

Seminaro metu pranešimą skaitė Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos (LAIA) prezidentas Sigitas Babarskas, kuris pristatė buhalterio-profesionalo galimybes šiandieninėje darbo rinkoje. LAIA direktorius Vytautas Vilys supažindino su Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos veikla. Norvegiško kapitalo apskaitos įmonės Nordic Accounting Group partnerės Julija Stubrud ir Sigita Točko supažindino su kompetencijomis, kurias turi turėti šiandienins buhalteris, norėdamas būti paklausus darbo rinkoje. Kolegijos Ekonomikos katedros vedėja doc. Kristina Puleikienė pristatė Lietuvos verslo kolegijoje vykdomas buhalterinės apskaitos ir ekonomikos studijų programas.
Seminare dalyvavo apie pusė šimto dalyvių, tai Lietuvos verslo kolegijos buhalterinės apskaitos, ekonomikos studijų studentai, Klaipėdos profesinių mokyklų mokytojai su mokiniais, gimnazistai.Kviečiame studijuoti Lietuvos verslo kolegijoje šias studijų programas:[Buhalterinė apskaita][Ekonomika][Visos studijų programos]

[Daugiau nuotraukų Facebook]

Daugiau informacijos apie priėmimą ir studijas el.paštu [email protected] arba telefonu 8-46-311099.Prašymai ir dokumentai registruojami Lietuvos verslo kolegijos Priėmimo skyriuose (Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose):

Klaipėdoje

Vilniuje

Šiauliuose

Turgaus g. 21
Tel. 8-46-311099
El.p. [email protected]

Saulėtekio al.22
Tel. 8-659-90777
El.p. [email protected]

Dvaro g. 87
Tel. 8-41-524430
El.p. [email protected]

Priėmimo į studijas dokumentus susitvarkykite, kada jums patogu, nelaukite vasaros ar bendrojo priėmimo. Prašymus studijuoti į mokamas studijų vietas galite teikti, atvykus į Lietuvos verslo kolegijos Priėmimo skyrius, arba pateikti internetu, užpildžius registracijos formą
[, , ][]