Socialinių partnerių diena LTVK

Balandžio 19 d. kolegijoje vyko socialinių partnerių diena „Kokio specialisto reikės rytoj“.

Susitikime su verslo įmonėmis buvo iškelti klausimai, kaip aukštajai mokyklai ir verslui rasti bendrą kalbą, ruošiant specialistus darbo rinkai , kaip verslo įmonės galėtų įsitraukti į šį procesą, bei buvo aptarta, kokių darbuotojų reikia: asmeninės ir profesinės kompetencijos.
Diskusijoje buvo iškeltos asmeninės ir profesinės darbuotojų savybės, kurias labiausiai vertina darbdaviai, tai: kūrybiškumas, priimant sprendimus; lyderystė, novatoriškumas, loginis mąstymas, savimotyvacija, pardavimo įgūdžiai, verslumas.
Verslo partneriai ypatingai pabrėžė IT specialistų trūkumą. UAB „Profis“ direktorius Filip Borcov davė pažadą, finansuoti gabių Lietuvos verslo kolegijos studentų -Taikomosios informatikos ir programavimo -studijas. Taip pat buvo paminėtas iššūkis, kaip pritraukti jaunimą rinktis studijoms ir karjerai Klaipėdą.
Diskusijoje dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos direktorė prof. Angelė Lileikienė, Akademinių reikalų tarybos narė doc. dr. Genovaitė Avižonienė, Direktorės pavaduotoja studijoms doc. dr. Rasa Grigolienė,  Vadybos, Ekonomikos, Rekreacijos ir turizmo, Informatikos ir Technologijų katedrų vedėjos.   
Renginyje dalyvavo verslo įmonės – socialiniai partneriai – UAB „Profis“ Direktorius Filip Borcov, UAB „Koralis LT“ Direktorius Vytis Radvila, AB DNB bankas Plėtros vadovė Jelena Džigajeva, UAB “Inreal” Nekilnojamojo turto vertintoja asistentė Jurgita Jokšaitė-Beržanskienė, UAB „Creative Partner“ projektų vadovė Irma Kukytė, UAB „Omega Technology“ Direktorius Vadim Narožnij, UAB „BALCO Ltd“ Direktorius Aleksandras Laurinavičius, UAB „Jūrinis personalas“ Verslo plėtros vadovas Pranas Jankauskas ir Asociacija Klaipėdos regionas Direktorė Klaudija Kiones.
informaciją parengė LTVK Rinkodaros skyrius

_MG_6522.JPG

_MG_6524.JPG

_MG_6526.JPG

_MG_6528.JPG

_MG_6529.JPG

_MG_6530.JPG

IMG_6512.JPG

IMG_6535.JPG
[_MG_6522.JPG, _MG_6524.JPG, _MG_6526.JPG, _MG_6528.JPG, _MG_6529.JPG, _MG_6530.JPG, IMG_6512.JPG, IMG_6535.JPG][]