Studijų startas LTVK studentams

Rugsėjo 2-4 d. kolegijoje vyks studijų įvadinės savaitės renginiai, skirti naujai priimtiems nuolatinių studijų studentams ir ne tik.

Renginiai privalomi naujai priimtiems nuolatinių studijų studentams. Taip pat kviečiame renginiuose dalyvauti ir naujai priimtus ištęstinių, nuotolinių studijų bei aukštesnių kursų studentus.
PROGRAMA KlaipėdojeLietuvos verslo kolegija, Turgaus g. 21
Rugsėjo 2 d., trečiadienis / SUSIPAŽINIMO DIENA
13-14 val., 203 aud.Tavo galimybių LTVK pristatymas. Ateik, klausk ir sužinok! Susitikimas su kolegijos direktore doc. dr. Angele Lileikiene, direktorės pavaduotoja studijoms doc. dr. Genovaite Avižoniene, Studijų skyriaus administratoriais, Finansų skyriaus vedėja.
14-14.30 val., 203 aud.    Tapk LTVK ambasadoriumi! Ateik ir sužinok, kaip TU gali prisidėti prie kolegijos renginių. Susitikimas su Rinkodaros skyriaus vadove.
14.30-15.00 val., 203 aud.    TAVO tarptautinės galimybės LTVK. Susitikimas su Tarptautinių ryšių skyriaus vadove.
14-15 val., 403 aud.Sužinok daugiau apie Biblioteką.
15-16 val., 203 aud.Susitikimas su Rekreacijos ir turizmo katedros vedėja doc. dr. Genovaitė Avižonienė. Susitikimas skirtas Turizmo ir pramogų verslo industrijų studijų programos studentams.
Rugsėjo 3 d., ketvirtadienis / KATEDRŲ DIENA
12-13 val., 204 aud., Vadybos katedra Susitikimas su Vadybos katedros vedėja doc. dr. Jurgita Martinkiene. Susitikimas skirtas šių studijų programų studentams: Verslo procesų vadyba / Įstaigų ir įmonių administravimas / Pardavimų logistikos vadyba.
12-13 val., 203 aud., Ekonomikos katedraSusitikimas su Ekonomikos katedros vedėja doc. Kristina Puleikiene ir Nijole Plauškiene, UAB “Prorūna” direktore, auditore. Susitikimas skirtas šių studijų programų studentams: Ekonomika / Buhalterinė apskaita
12-13 val., 201 aud., Teisės katedra    Susitikimas su Bendrųjų disciplinų katedros vedėja doc. dr. Laura Šaltyte ir socialiniu partneriu. Susitikimas skirtas Teisės studijų programos studentams.
12-13 val., 404 aud., Informatikos katedra    Susitikimas su Informatikos katedros vedėja doc. dr. Ilona Rupšiene ir socialiniu partneriu. Susitikimas skirtas šių studijų programų studentams: Taikomoji informatika ir programavimas / Multimedijos ir verslo informacinės sistemos.
12-13 val., 502 aud., Technologijų katedra    Susitikimas su Technologijų katedros vedėja lekt. Danute Kiškiene ir INREAL grupės turto vertintoja Jurgita Jokšaite Beržanskiene. Susitikimas skirtas Statybos verslo vadybos studijų programos studentams.
13-14 val., 404 aud.Moodle Help forum. Sužinosi apie Moodle aplinką, kurioje rasi visą studijų dalykų medžiagą bei daug kitos aktualios informacijos. Informatikos katedros vedėja Ilona Rupšienė.LTVK cloud. Susižinosite apie studijų medžiagos talpinimą į Kolegijos debesis. Kompiuterinių tinklų administratorius Marius Montvydas.
14-15 val., 202 aud.    LTVK Studentų atstovybės popietė. Tapk nariu ir patirk neišdildomus studentavimo pojūčius!
Rugsėjo 4 d., penktadienis / PAGALIAU PENKTADIENIS!!!
11-13 val., (renkamės 106 aud.) Ekskursija “Pažink Klaipėdos miestą” su Janina Balsyte.
Parsisiųsti programą
[][]