Technologijų katedros vedėja dalyvavo mokymuose, kuriuos organizavimo Lietuvos verslo kolegijos socialinis partneris „Lighthouse Hub“

Technologijų katedros vedėja doc. dr. Simona Grigaliūnienė lapkričio 23 – 24 d. dalyvavo mokymuose, kuriuos organizavimo Lietuvos verslo kolegijos socialinis partneris “Lighthouse Hub”. Mokymai Dirbtinio intelekto era: naujos galimybės marketingo specialistams pritraukė dalyvių ne tik iš Klaipėdos, bet taip pat iš regiono įmonių. Mokymus vedė Lietuvoje žinomi specialistai Antanas Bernatonis ir Eimantas Balčiūnas bei dalyviams pristatė kaip mintys gali materializuotis ir tapti kūnu šviesos greičiu. Kai dirbtinis intelektas dirba koja kojon su Jūsų intelektu ir kartu pasiekia fantaziją sprogdinančių rezultatų.
image.png
Taip pat buvo mokomasi apie kasdieninį AI produktų vartojimą, apie tai, kaip greitai keičiasi žmogaus ir dirbtinio intelekto santykis. Apie kūrybiškumą ir dar didesnį produktyvumą. Apie naują virtualų kolegą komandoje – dirbtinį intelektą. Mokymus vainikavo mini hakatonas ir komandinio darbo rezultatai, kurių sukurtus produktus būtent ir vaikinavo mokymų metu įgyta patirtis naudojantis dirbtinio intelekto įrankius.