TRPS informuoja

Ruduo Lietuvos verslo kolegijoje kaip niekad gausus tarptautine veikla. Erasmus+ programos sėkmės istorijos įgauna vis didesnį pagreitį ne tik studentų, bet ir dėstytojų mainų programose, tarptautinio bedradarbiavimo projektuose.

Lapkričio 24 – 30 dienomis Lietuvos verslo kolegijoje lankėsi Tarptautinės Baltijos Akademijos darbuotojų delegacija: lektorė Rimma Dudareva, administracijos darbuotojos Kristina Kirejeva, Darja Mitinska. Vizito metu lektorė Rimma Dudareva LTVK studentams skaitė Retorikos paskaitas. Paskaitose gausiai lankėsi ir dėstytojai bei administracijos darbuotojai. Visus sužavėjo emocionalios, ,,gyvos‘‘ paskaitos, galimybė sužinoti daugiau apie emocijų valdymą ir akcentavimą skaitant pranešimus, bendraujant su tiksline auditorija.

Spalio 28 – lapkričio 3 dienomis LTVK trijų narių komanda, direktorė prof. dr. Angelė Lileikienė, Rinkodaros skyriaus vadovas Modestas Vaikšnoras ir Tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vadovė Algina Vainilavičienė jungėsi prie Lietuvos aukštojo mokslo institucijų ir Lietuvos švietimo ir paramos studijų fondo delegacijos dalyvauti Aukštojo mokslo studijų galimybių pristatymo parodoje ir Erasmus+ programos galimybių kontaktiniame seminare Jordanijos karalystės sostinėje Ammane. Vizito metu užmegzti nauji bendradarbiavimo ryšiai, išdiskutuotos naujos tarptautinės galimybės studentų ir dėstytojų mainų, partnerystės programose. Taipogi viešnagės metu aplankyti Jordanijos universitetai, Lietuvos delegacija buvo priimta Jordanijos Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministro prof. Adel Tweissi, susitikta su Lietuvos garbės Konsulu Jordanijos karalystėje Achmad Hilmi Armoush. Viešnagės metu aplankyta ir garsioji Petra, oluose iškaltas miestas, įtrauktas į Unesco pasaulio paveldo sąrašą, bei minimas kaip vienas iš septynių pasaulio stebuklų.

Lapkričio 7 – 11 d. LTVK Vadybos katedros dėstytojas Remigijus Dailidė gavo kvietimą skaityti paskaitas tema ,,Seccessful Brand and How to Sustain It‘‘ Rygos technikos universiteto Liepojos fakultete. Tai jau ne pirmas šio dėstytojo dėstymo vizitas Latvijos aukštojo mokslo institucijoje.
Lapkričio 24 – 25 dienomis gausi LTVK Ekonomikos, Teisės bei Vadybos katedros jungtinė dėstytojų bei studentų darbuotojų komanda lankysis Tarptautinėje Baltijos Akademijoje Rygoje. Studentai išklausys paskaitų ciklą, katedrų vedėjai su tarptautiniais parneriais aptarts jungtinių studijų programų bei kitas tarptautinio bendradarbiavimo galimybes.
[, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ][]